Kontaktujte nás zde
Ošetřovatelství

Vybavení pro pečovatelství

Řešení pohonů LINAK umožňují plynulé polohování zvedáků pacientů a různých druhů pečovatelských lůžek s funkcemi jako je podsvícení lůžka, senzor vlhkosti a automatické volání sestry.

Řešení pohonů pro oblast pečovatelských služeb

S prodlužováním očekávané délky života roste i potřeba péče o starší osoby. Moderní nemocnice usilují o zlepšení efektivity a vyšší koncentraci na pacienty vyžadující okamžitou pozornost. Ambulantní léčba se stává stále populárnější. Vyžaduje inteligentní řešení, jež by pacientům zajistila bezpečnost a pečovatelům více času k výkonu ošetřovatelské práce. Používáni aplikací se systémy pohonů LINAK přináší několik výhod, mezi něž patří:

  • Bezpečné a důkladně testované systémy pohonů
  • Integrovaná inteligence umožňující specializované funkce
  • Spolehlivost systémů založená na více než 30letých zkušenostech

Ambulantní léčba může mít řadu výhod. V nemocnicích zajistí prostor pro péči o kriticky nemocné a řada pacientů registruje vyšší kvalitu života v rodinném prostředí. Systémy pohonů LINAK zajišťují nejenom plynulé polohování pečovatelských lůžek a zvedáků pacientů. Volitelně jsou k dispozici nejrůznější inteligentní funkce, například snímače vlhkosti nebo aktivace podsvícení lůžka.

Pocit bezpečí je velmi důležitý

Všechny systémy pohonů LINAK podstupují před uvedením na trh rozsáhlé testování. Naše výrobky jsou v souladu s mezinárodními zdravotnickými standardy. Společnost LINAK chce výrobcům OEM v prostředí nelítostného trhu plného pravidel a předpisů zajistit konkurenční výhodu.

Přidaná hodnota s řešením Intelligent Care Solutions™
Ať už vytváříte pohyb pomocí základní konfigurace pohonů nebo využitím pokročilejšího systému, získáte užitek z plynulého a nehlučného pohybu LINAK v kompaktním designu. Pohodlí uživatelů však lze zvýšit ještě více. Inteligentní řešení péče umožní přidat příslušenství jako je například váha, podsvícení lůžka, snímače vlhkosti a snímače detekce opuštění lůžka. 

Zkušený partner se znalostí aplikací.
Žádní dva pacienti nejsou stejní. Trendy a situace se mění a vyžadují vývoj pomůcek, jež by uspokojily potřeby budoucích pacientů. Společnost LINAK již přes 30 let pozorně naslouchá zainteresovaným osobám a spolupracuje s výrobci OEM na vytváření hodnot pro pacienty i pečovatele po celém světě. Díky celosvětové působnosti společnosti LINAK budete mít služby, podporu a odborné znalosti vždy nablízku.

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

Bezpečná manipulace s pacienty díky systémovým řešením LINAK pro elektrické zvedáky play-icon

Bezpečná manipulace s pacienty díky systémovým řešením LINAK pro elektrické zvedáky

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zaostřeno na lehátka a stoly

Flexibilní funkce a vylepšená ergonomie patří mezi současné potřeby v oblasti terapeutických a vyšetřovacích lehátek.

Zaostřeno na lůžka ve zdravotnictví

Při hledání cest pro zajištění vyššího stupně nezávislosti osob potřebujících péči jsou pomyslnou startovní čarou lůžka. Společnost LINAK nabízí dokonale padnoucí řešení pro nejrůznější konstrukce lůžek ve zdravotnictví.

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás