Kontaktujte nás zde
Ošetřovatelství

Zákroková lůžka a stoly

Pohony LINAK optimalizují ergonomii a pohodlí plynulým nastavováním výšky a polohováním opěradla a podpěry nohou.

Zákroková/vyšetřovací lůžka a stoly

Řešení pohonů pro elektrická lůžka a stoly

S rostoucím počtem pacientů vyžadujících péči se ve zdravotnictví neustále hledají způsoby, jak poskytovatelům léčby vylepšit pracovní prostředí. Prioritou je optimální ergonomie. Využitím pohonů LINAK dokážete nabídnout pohodlná zákroková a vyšetřovací ergonomická lůžka či stoly. Pracují téměř bezhlučně a nabízejí několik dalších cenných výhod.

  • Unikátní systém z širokého sortimentu výrobků
  • Vyzkoušená otestovaná technologie
  • Jeden dodavatel s celosvětovou působností

Bolesti zad a poruchy páteře jsou velmi častými zdravotními problémy sester a lékařů. Proto se v centru pozornosti ocitá zlepšení ergonomie a flexibilní, snadno ovladatelná elektrická zákroková a vyšetřovací lůžka a stoly. Společnost LINAK zajišťuje jedinečná řešení a systémy pohonů vhodné pro použití s jakýmkoli typem stolu nebo lůžka – od těch nejzákladnějších verzí až po nejpokročilejší modely.

Využijte skvělou flexibilitu a vytvářejte jedinečná řešení
Společnost LINAK je dodavatelem s produktovým portfoliem takového rozsahu, že pro vás nebude vytvoření systému splňujícího veškeré vaše potřeby žádným problémem. Ať již potřebujete základní výškové nastavení, paralelní či nůžkové řešení, anebo pokročilejší nastavení s opěradlem či podpěrou nohou, nemusíte se obávat integrace. Vše do sebe zapadá, snadno se montuje a používá. Svobodu designu máte ve svých rukou.

Spolehněte se na silné, osvědčené a testované pohony
Všechny výrobky LINAK jsou před opuštěním továrny důkladně testovány jako systém. Cílem je zajištění spolehlivostí a dlouhé životnosti s minimálními nároky na údržbu. Servisní rozhraní LINAK SDT (Service Data Tool) vás dokonce může upozornit na potřebnou údržbu systému, což omezí zbytečné prostoje lůžek a stolů. Jedná se však o volitelnou funkci s přidanou hodnotou.

Vše potřebné nakoupíte na jednom místě
Společnost LINAK má více než 30 let zkušeností s vývojem, vylepšováním a prodejem systémů elektrických pohonů. Prostřednictvím dceřiných společností po celém světě nakoupíte vše potřebné a získáte podporu odborníků s přehledem o místním trhu. 

Více informací
Systémy pro lůžka a stoly

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Flexibilita a skvělý design v polohovatelných zákrokových a vyšetřovacích lůžkách či stolech play-icon

Flexibilita s skvělý design

LA40 – video play-icon

LA40

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

Soubory

Zaostřeno na lehátka a stoly

Flexibilní funkce a vylepšená ergonomie patří mezi současné potřeby v oblasti terapeutických a vyšetřovacích lehátek.

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Terapeutické vybavení

Řešení pohonů LINAK zajišťuje plynulé a tiché polohování terapeutických křesel, lůžek, stolů, zubařských křesel a invalidních vozíků.

Více informací

Systémy pro elektrická lůžka a stoly

Systémy pohonů LINAK zajišťují plynulé zvedání a polohování zákrokových a vyšetřovacích lůžek či stolů, čímž pomáhají zlepšit ergonomické podmínky práce lékařů. Specifikace závisí na individuálních potřebách a požadavcích. Ať už požadujete základní systém pro zákroková a vyšetřovací lehátka či stoly, anebo hledáte pokročilá přizpůsobená řešení, společnost LINAK vždy nabídne portfolio produktů k navržení správné konfigurace systému použitím tří různých řešení: Basic, Medium a Advanced.

Videa s tématikou zákrokových a vyšetřovacích lůžek a stolů

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v zákrokových a vyšetřovacích lůžkách a stolech. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás