Kontaktujte nás zde
Ošetřovatelství

Zákroková a vyšetřovací křesla

Řešení pohonů LINAK umožňují plynulé a snadné nastavování výšky, podpěr nohou a zad zákrokových křesel.

Zákroková/vyšetřovací křesla

Řešení pohonů pro zákroková křesla

Choroby související s životním stylem vyvíjejí čím dál větší tlak na nemocnice. Obezita je celosvětovým trendem s narůstajícím počtem pacientů potřebujících léčbu. Zákroková křesla se používají k řadě různých účelů, například v dárcovství krve, při dialýze nebo k zotavování po jednodenních chirurgických zákrocích. Využívání řešení s pohony LINAK v moderních nemocničních zákrokových křeslech zvyšuje komfort pacientů, zlepšuje ergonomii pro zaměstnance a výrobcům OEM přináší hned několik výhod.

  • Flexibilní systém s mnoha volitelnými bezpečnostními funkcemi
  • Osvědčené a testované výrobky, které jsou v souladu s mezinárodními zdravotnickými standardy
  • Spolupráce s globálním partnerem s více než 30letými zkušenostmi

Nižší personální nároky se zvládnutím většího počtu pacientů. Nejedná se o scénář budoucnosti, ale o každodenní výzvy, jimž pracovníci nemocnic i pacienti po celém světě čelí. K tomu jsou však potřebné pomůcky, jež lékařům i sestrám pomohou pracovat efektivněji, urychlí postupy a zlepší pohodlí pacientů. Elektrické nastavení výšky, opěradla a podpěry nohou zvyšují pohodlí a stanovují nové standardy v ergonomii.

Získejte výhody flexibilních řešení odpovídající vašim potřebám
Bohaté produktové portfolio společnosti LINAK zajišťuje vysokou flexibilitu. Vše do sebe dokonale zapadá, takže můžete vytvářet právě taková řešení, jaká potřebujete. Neustálý vývoj příslušenství a funkcí, např. uvolňovač QR (Quick Release), pomůže uspokojit nejrůznější požadavky na bezpečnost.

Používejte osvědčené testované pohony a minimalizujte nároky na údržbu
Všechny výrobky LINAK jsou před prodejem důkladně testovány jako systém. Testujeme, abychom prokázali životnost výrobků a zajistili vysoký výkon pohonů během jejich životnosti. Funkce servisního rozhraní SDT (Service Data Tool) umožňují exportovat data o stavu a provádět preventivní údržbu. Ve společnosti LINAK produkty testujeme a certifikujeme, aby byly v souladu s mezinárodními zdravotnickými standardy. Usnadníme vám tak získání lékařského schválení pro vaši aplikaci

Nákup pod jednou střechou se zkušeným partnerem
Společnost LINAK již přes 30 let zdokonaluje elektrické systémy pohonů a vyvíjí vzrůstající počet doplňků s přidanou hodnotou. Při nákupu systémů pohonů kompatibilních s jakýmkoli zákrokovým křeslem (od základních řešení po nejpokročilejší konfigurace závisející na konkrétních požadavcích) tak mohou výrobci OEM využít služeb jediného dodavatele.

Více informací
Systém pro zákroková křesla
Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání play-icon

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

Soubory

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání

Tiché a výkonné zařízení zlepšuje bezpečnost moderního zdravotnického vybavení: operačních stolů, chirurgických křesel a rentgenového zařízení.

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Terapeutické vybavení

Řešení pohonů LINAK zajišťuje plynulé a tiché polohování terapeutických křesel, lůžek, stolů, zubařských křesel a invalidních vozíků.

Více informací

Systémy pro terapeutická křesla

Systémy pohonů LINAK zajišťují plynulé zvedání a polohování terapeutických křesel, kde pomáhají zvyšovat komfort pacientů a zlepšovat ergonomii pro lékaře. Různé potřeby vyžadují různé typy systémů. Ať už požadujete základní systém pro terapeutické křeslo nebo pokročilé přizpůsobené řešení, máme pro vás vždy správné řešení. Společnost LINAK pracuje se třemi různými konfiguracemi pro terapeutická křesla. V rámci nabízených možností můžete sestavovat řadu různých řešení. Jedná se o tyto konfigurace: Basic, Medium a Advanced.

Videa s tématikou zákrokových a vyšetřovacích křesel

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v zákrokových a vyšetřovacích křeslech. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání play-icon

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás