Kontaktujte nás zde
Léčba

Terapeutické vybavení

Řešení pohonů LINAK zajišťuje plynulé a tiché polohování terapeutických křesel, lůžek, stolů, zubařských křesel a invalidních vozíků.

Řešení pohonů pro terapeutické aplikace

S nárůstem očekávané délky života roste i potřeba nejrůznějších typů léčby mimo tradiční prostředí nemocnic. Lékaři musí přijímat více pacientů a v kombinaci s vývojem trendu obezity musí být aplikace dostatečně výkonné, aby pomohly udržet vysokou úroveň efektivity. Pohony LINAK vám v terapeutických aplikacích nabídnou několik výhod:

  • Testované a certifikované výrobky splňují mezinárodní zdravotnické normy
  • Řešení Intelligent Care Solutions™ pro dodatečné funkce
  • Spolehlivost systémů založená na více než 30letých zkušenostech

Přidání možností polohování do terapeutických aplikací nespočívá jen ve zlepšení ergonomie pro lékaře. Stárnutí obyvatelstva a zvláště pak trend vzrůstající obezity vyžadují výkonnější aplikace poskytující pacientům větší pohodlí. Systémy pohonů LINAK pomáhají zajišťovat pohodlí a plynulé spolehlivé polohování výšky, opěry nohou a zad.

Zůstaňte v souladu s mezinárodními zdravotnickými normami
Všechny produkty LINAK pro terapeutické aplikace jsou kompatibilní s mezinárodními zdravotnickými normami, abyste snadno vyhověli tržním požadavkům. Před uvedením na trh se celý systém důkladně testuje, abychom výrobcům pomohli uspět na dravém a kompetitivním trhu.

Přidaná hodnota s inteligentním řešením péče (Intelligent Care Solutions)
Ať už chcete vytvořit pohyb pomocí základní konfigurace pohonů nebo využitím pokročilejšího systému, vždy získáte užitek z plynulého a nehlučného pohybu LINAK v kompaktním designu. Pohodlí uživatelů však lze zvýšit ještě více. Inteligentní řešení péče nabízí příležitost přidávat příslušenství, mezi něž patří například váha, masážní funkce či servisní rozhraní SDT (Service Data Tool), které vlastníkům umožní předvídat a plánovat údržbu, aby nedocházelo k nákladným prostojům.

Využijte zkušenosti partnera s širokou znalostí aplikací
Společnost LINAK již přes 30 let pozorně naslouchá zpětné vazbě zainteresovaných osob a spolupracuje s výrobci na vytváření hodnot pro pacienty i pečovatele po celém světě. Díky globální přítomnosti jsou naše služby, podpora a odborné znalosti vždy po ruce a připraveny pomoci vám i vašim zákazníkům.

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Flexibilita a skvělý design v polohovatelných zákrokových a vyšetřovacích lůžkách či stolech play-icon

Flexibilita s skvělý design

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

Bezpečná manipulace s pacienty díky systémovým řešením LINAK pro elektrické zvedáky play-icon

Bezpečná manipulace s pacienty díky systémovým řešením LINAK pro elektrické zvedáky

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zaostřeno na lehátka a stoly

Flexibilní funkce a vylepšená ergonomie patří mezi současné potřeby v oblasti terapeutických a vyšetřovacích lehátek.

Zaostřeno na zubařská křesla

Systémy servopohonů LINAK pomáhají zajistit plynulý pohyb a pohodlí v zubařských křeslech.

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás