Kontaktujte nás zde
Nemocnice

Elektrická lůžka a stoly v nemocnicích

Pohony LINAK zajišťují plynulé nastavení výšky, podpěry nohou a zad v moderních zákrokových a vyšetřovacích stolech a lůžkách.

Zákroková/vyšetřovací lůžka a stoly

Řešení pohonů pro elektrická lůžka a stoly

Po celém světě hledají nemocnice způsoby, jak zlepšit pracovní prostředí zdravotních sester a lékařů. Klade se důraz na ergonomii k minimalizaci výskytu bolestí zad a poruch páteře mezi zaměstnanci. S narůstající obezitou pacientů je tento požadavek ještě naléhavější. Volba pohonů LINAK pro robustní polohování přináší zlepšení pohodlí pacientů a ergonomii pro zaměstnance. Výrobcům OEM se tím nabízí několik pozoruhodných výhod.

  • Svoboda designu s širokou škálou produktů
  • Osvědčené a testované systémy pomáhající zachovat kompatibilitu s normami
  • Spolupráce se zkušeným partnerem s celosvětovou působností

Při práci u zákrokových a vyšetřovacích stolů či lůžek se ošetřovatelé i lékaři nezřídka ocitnou v nevhodných polohách. Mohou tak vznikat bolestivé poruchy páteře s následnou nepřítomností v zaměstnání a zvyšováním výdajů nemocnic. Integrace elektrických pohonů do celkové konstrukce lůžka či stolu uvedená rizika omezí a zvýší pohodlí pro pacienty plynulým nastavením výšky, opěry nohou a zad.

Získejte kontrolu nad designem s celou řadou možností
Společnost LINAK má velmi široké a specializované produktové portfolio lineárních servopohonů a řešení systémů pohonů. Ať už potřebujete základní výškové nastavení odpovídající paralelnímu či nůžkovému konstrukčnímu řešení nebo dvousloupkovou variantu pro pohyb nahoru a dolů – LINAK vám s největší pravděpodobností poskytne vše potřebné k udržení náskoku před konkurencí. Řešení LINAK nabízí plnou flexibilitu při programování pohybového vzorce pohonů. Funkcí s přidanou hodnotou je servisní rozhraní SDT (Service Data Tool) pro včasné upozornění na potřebu údržby.

Spolehněte se na prověřené a testované kompatibilní systémy
Každý výrobek LINAK je před opuštěním továrny velmi pečlivě testován. Nejen proto, aby splňoval požadované certifikace. Důvodem je také zajištění dlouhé životnosti bezproblémového výkonu s minimální údržbou. Společnost LINAK testuje vše jako systém v souladu s mezinárodními zdravotnickými standardy.

Získejte prospěch spoluprací se zkušeným partnerem s globální přítomností
Společnost LINAK v posledních více než 30 letech systémy a řešení elektrických servopohonů neustále zdokonalovala. Během neustálého procesu výzkumu a vývoje společnost vybudovala globální přítomnost a získala rozsáhlý přehled o trzích. Díky schopnosti pozorně naslouchat výrobcům se společnost LINAK stále snaží zůstat flexibilním partnerem, jenž je v případě potřeby schopen vyvinout přizpůsobená řešení.

Více informací
Systémy pro lůžka a stoly

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Flexibilita a skvělý design v polohovatelných zákrokových a vyšetřovacích lůžkách či stolech play-icon

Flexibilita s skvělý design

LA40 – video play-icon

LA40

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

Soubory

Zaostřeno na lehátka a stoly

Flexibilní funkce a vylepšená ergonomie patří mezi současné potřeby v oblasti terapeutických a vyšetřovacích lehátek.

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Nemocniční vybavení

Systémy pohonů LINAK zajišťují ergonomické polohování nemocničních lůžek, zákrokových lůžek/stolů a zvedáků pacientů s volitelným příslušenstvím v rámci řešení Intelligent Care Solutions™.

Více informací

Systémy pro elektrická lůžka a stoly

Systémy pohonů LINAK zajišťují plynulé zvedání a polohování zákrokových a vyšetřovacích lůžek či stolů, čímž pomáhají zlepšit ergonomické podmínky práce lékařů. Specifikace závisí na individuálních potřebách a požadavcích. Ať už požadujete základní systém pro zákroková a vyšetřovací lehátka či stoly, anebo hledáte pokročilá přizpůsobená řešení, společnost LINAK vždy nabídne portfolio produktů k navržení správné konfigurace systému použitím tří různých řešení: Basic, Medium a Advanced.

Videa s tématikou zákrokových a vyšetřovacích lůžek a stolů

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v zákrokových a vyšetřovacích lůžkách a stolech. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás