Kontaktujte nás zde
Nemocnice

Rentgenová zařízení

Pohony LINAK a zvedací sloupky zdokonalily polohování moderního rentgenového zařízení

Řešení elektrických pohonů pro rentgenová zařízení v nemocnicích

Řešení pohonů pro rentgenová zařízení

Chirurgie v moderních nemocnicích se neustále rozvíjí. Zdravotnický personál dokáže provádět stále složitější postupy včetně následných podpůrných funkcí. Radiologové požadují především výkonné a odolné zařízení ke zlepšování úrovně efektivity a kvality výkonů. Používání řešení elektrických pohonů přináší několik výhod, mez něž patří například následující vlastnosti:

  • Výkonné servopohony zajistí přesný tlačný/tažný pohyb
  • Řešení schválená pro zdravotnictví s flexibilním vedením kabelů
  • Snadný přístup k široké škále výrobků a desítky let zkušeností

Moderní rentgenová zařízení vyžadují velmi přesné polohování. Klíčová je kombinace dostatečného výkonu a pokročilých řídicích systémů, jež zvládnou provést více úkonů polohování najednou. Společnost LINAK usiluje o spolehlivé splnění požadavků na moderní rentgenová zařízení a vyrábí výkonná řešení pohonů k zajištění dokonalé práce.

 

Získejte více výkonu a zajistěte složitější pohyb
Ať už je rentgenové zařízení vybaveno C-ramenem nebo polohovatelným stolem s rentgenovou jednotkou montovanou ke stropu, přesné polohování je nezbytné vždycky. Totéž platí i pro flexibilitu a rychlost. Výkonné a spolehlivé řešení LINAK dokonale doplní specializované zvedací sloupky a přizpůsobený software.

Získejte odolná řešení se schválením pro zdravotnictví
Každá součást systému pohonů LINAK prochází před uvedením na trh důkladným testováním. Všechny produkty splňují požadavky mezinárodních zdravotnických norem. Vaše aplikace tak získají dlouhou životnost bez neplánovaných zásahů údržby. S inteligentním vedením kabelů vám výrobky podporující čištění pomohou udržet hygienu na vysoké úrovni. 

Spolehněte se na široké portfolio výrobků LINAK a desítky let zkušeností
Společnost LINAK již přes 30 let vyvíjí a vyrábí řešení elektrických lineárních pohonů pro širokou škálu zdravotnických aplikací. Naše produktové portfolio dokáže pokrýt téměř jakékoli potřeby. Jsme také připraveni podělit se o své zkušenosti a znalosti místních trhů prostřednictvím našich zastoupení ve 35 zemích světa. 

Více informací
BL1 – CO61 – HD80
Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání play-icon

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání

Tiché a výkonné zařízení zlepšuje bezpečnost moderního zdravotnického vybavení: operačních stolů, chirurgických křesel a rentgenového zařízení.

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Nemocniční vybavení

Systémy pohonů LINAK zajišťují ergonomické polohování nemocničních lůžek, zákrokových lůžek/stolů a zvedáků pacientů s volitelným příslušenstvím v rámci řešení Intelligent Care Solutions™.

Více informací
Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás