Kontaktujte nás zde
Nemocnice

Operační stoly a chirurgická křesla

Systémy pohonů LINAK zajistí potřebnou přesnost, výkon a počet kanálů k vytvoření všemožně nastavitelných stolů a křesel používaných v nemocničních operačních sálech.

Operační stoly a křesla

Řešení pohonů v oblasti operačních stolů a křesel

Chirurgické a další lékařské postupy jsou stále pokročilejší a zdravotníci v nemocnicích po celém světě tak potřebují nastavitelná zařízení, jež budou ještě silnější, přesnější, rychlejší a jednodušší. S tím pak přirozeně rostou požadavky na základní kinetická řešení zajišťující pohyb. Používání správných řešení systémů elektrických pohonů vám vkládá do rukou následující výhody:

  • Pokročilé možnosti paměti pro snadné polohování
  • Flexibilní vedení kabelů, optimalizovaný design a snadné čištění
  • Kompaktní konstrukce umožňuje snadné změny výšky ke zlepšení pracovních poloh

Ať už zdravotníci pracují u stacionárního operačního stolu v operačním sále nebo je pacient umístěn na mobilním chirurgickém křesle, potřebují k optimální práci ideální ergonomii. Dostatečný výkon pro plynulé zvedání a polohování těžkých pacientů je stejně důležité jako pokročilé vzorce pohybů zajišťující kombinaci nezbytného přístupu pro chirurgy a optimálního komfortu pro pacienty.  

 

Spolehněte se na stabilní konstrukci a snadné polohování využitím možností paměti
Systémy pohonů LINAK jsou zkonstruovány ke zvedání těžkých břemen. Naše zvedací sloupky mají vysoký ohybový moment a nabízejí mimořádnou spolehlivost. Jsou důkladně testovány, aby splňovaly požadavky mezinárodních zdravotnických standardů. Kontrolboxy LINAK jsou zkonstruovány k vytváření složitých vzorců pohybu a nabízejí několik možností paměti usnadňující a urychlující polohování. 

Získejte flexibilní design s řadou možností
Ať už potřebujete jednoduchou konfiguraci s několika pohony nebo pokročilý multifunkční operační stůl s více pohony a složitými vzorci pohybu, portfolio LINAK vám vždy poskytne vše potřebné. S konceptem LINAK CO-Link™ můžete počet pohonů např. zdvojnásobit a kontrolboxy dodáváme s flexibilním vedením kabelů, jež pomáhá uchovat vysokou celkovou úroveň bezpečnosti.

Nabízejte optimální pracovní polohy s kompaktním designem
Společnost LINAK vytváří pohony pro aplikace ve zdravotnictví již 30 let a své konstrukce průběžně optimalizuje. Kompaktní rozměry pro snadnou integraci zlepšují ergonomii a chirurgům i dalšímu zdravotnickému personálu umožní přesné polohování každého pacienta se zachováním vysoké úrovně efektivity operačních výkonů.

 
Více informací
BL1 – CO61 – HD80

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání play-icon

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zvedací sloupek LC3 představuje standard svislého zvedání

Tiché a výkonné zařízení zlepšuje bezpečnost moderního zdravotnického vybavení: operačních stolů, chirurgických křesel a rentgenového zařízení.

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Nemocniční vybavení

Systémy pohonů LINAK zajišťují ergonomické polohování nemocničních lůžek, zákrokových lůžek/stolů a zvedáků pacientů s volitelným příslušenstvím v rámci řešení Intelligent Care Solutions™.

Více informací
Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás