Kontaktujte nás zde
Nemocnice

Nemocniční lůžka

Systémy pohonů LINAK zajišťují plynulé, ergonomické a tiché nastavování výšky, opěry nohou a zad spolu s řadou dalších funkcí s přidanou hodnotou pro nemocniční lůžka.

Nemocniční lůžka

Systémy servopohonů pro nemocniční lůžka

Nemocnice po celém světě čelí realitě omezeného počtu personálu pečujícího o rostoucí počet pacientů. Současní pacienti vyžadující péči zahrnují osoby starší, obézní a pacienty s více diagnózami. Zmíněné trendy vyžadují vylepšené aplikace schopné přispět ke zlepšení komfortu pacientů, ergonomie pro ošetřující personál a úrovně efektivity práce nemocnic. Používání systémů servopohonů LINAK k zajištění pohybu a inteligentních funkcí nemocničních lůžek umožní výrobcům reagovat na požadavky a v náročném tržním prostředí přinášejí hned několik výhod.

  • Široké portfolio produktů pro libovolný design lůžka
  • Osvědčené a testované pohony vyhovující zdravotnickým standardům
  • Zkušenosti a profesionální řízení projektů globálním partnerem

Ergonomie, pohodlí a efektivita – tři klíčová slova v kontextu servopohonových systémů LINAK pro nemocniční lůžka. Všechna tři témata si zaslouží patřičnou pozornost, abychom vynikli na trhu a dokázali řešit budoucí výzvy již dnes. Systémy pohonů LINAK vám v tom pomohou zajištěním plynulého pohybu k nastavení výšky, podpěry nohou a zad. Přidejte jednu či více inteligentních funkcí a pomozte zlepšit celkovou efektivitu.

Navrhujte lůžka podle potřeb zákazníků
Široké portfolio výrobků LINAK vám umožní vyrábět nemocniční lůžka, jaká vaši zákazníci potřebují. Společnost LINAK vám dodá vše co potřebujete, ať už se jedná o základní řešení s plynulým tichým elektrickým polohováním nebo řešení pokročilejší s bohatými inteligentními funkcemi, jako je senzor vlhkosti, detekce opuštění lůžka, váha či elektronické ovládání brzd.

Spolehněte se na osvědčené a testované systémy, jež jsou kompatibilní se zdravotnickými standardy
Všechny výrobky LINAK jsou před opuštěním továrny důkladně testovány jako systém. Cílem je zajištění dlouhé životnosti a dokonalého výkonu s dodržením mezinárodních zdravotnických standardů, např. normy EN 60601. Naše systémy vám umožní nabízet lůžkové aplikace s řadou bezpečnostních prvků včetně funkce řehtačkové spojky, uvolňovače (quick release) a pojistné matice. Možnost IPX6 Washable je k dispozici ve všech systémech nemocničních lůžek.

Využijte kratší dodací lhůty s globálním partnerem
Společnost LINAK již přes 30 let vyvíjí a zlepšuje elektrické lineární pohony pro zdravotnické aplikace. Během této doby jsme dokázali rozvinout globální přítomnost, díky níž máte místní podporu kdekoli na světě spolu s krátkými dodacími lhůtami, ať už jste kdekoli. Společnost LINAK je vaším globálním partnerem s vysoce kvalitními produkty, bohatými zkušenostmi a přehledem o místních trzích.

Více informací
Systém pro nemocniční lůžka

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Společnost LINAK představuje základní systém OpenBus™ pro nemocniční lůžka play-icon

Společnost LINAK představuje základní systém OpenBus™ pro nemocniční lůžka

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

Soubory

Zaostřeno na lůžka ve zdravotnictví

Při hledání cest pro zajištění vyššího stupně nezávislosti osob potřebujících péči jsou pomyslnou startovní čarou lůžka. Společnost LINAK nabízí dokonale padnoucí řešení pro nejrůznější konstrukce lůžek ve zdravotnictví.

Zobrazit

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Základní OpenBus™ systém pro nemocniční lůžka

Nastavitelná řešení pohonů pro moderní zdravotnictví. Inovujte svůj systém analogových pohonů a využijte řadu výhod nabízených systémem OpenBus™

Zobrazit

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Zobrazit

Nemocniční vybavení

Systémy pohonů LINAK zajišťují ergonomické polohování nemocničních lůžek, zákrokových lůžek/stolů a zvedáků pacientů s volitelným příslušenstvím v rámci řešení Intelligent Care Solutions™.

Více informací

Systémy pro nemocniční lůžka

Systémy pohonů LINAK zajišťují plynulý pohyb v nemocničních lůžkách a zlepšují jejich funkčnost využitím inteligence a řady funkcí s přidanou hodnotou. Specifikace systému LINAK závisí na individuálních požadavcích. Hlavním aspektem může být zatížení, rychlost, hlučnost, počet kanálů (pohonů) nebo množství příslušenství. Společnost LINAK poskytuje flexibilní systémy splňující veškeré požadavky trhu – od řešení Basic až po konfigurace Advanced.

Videa s tématikou nemocničních lůžek

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v nemocničních lůžkách. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Společnost LINAK představuje základní systém OpenBus™ pro nemocniční lůžka play-icon

Společnost LINAK představuje základní systém OpenBus™ pro nemocniční lůžka

Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.