Kontaktujte nás zde
Nemocnice

Křeslo pro dárce krve

Křesla pro dárce krve musí pracovat přesně a flexibilně. Systémy pohonů LINAK nabízejí skvělou flexibilitu a svobodu při navrhování. Zdravotnické křeslo jednoduše přizpůsobíte pro optimální pohyb, funkčnost a bezpečnost.

Systémová řešení pro křesla k odběru krve

Systémová řešení pro křesla k odběru krve

Každý typ křesla pro dárce krve musí optimalizovat pohodlí a bezpečnost při zákroku. Současně musí zajistit ideální ergonomické pracovní podmínky pro ošetřovatele či poskytovatele péče. Zdravotnická křesla pro dárce krve pomohou zajistit vysoce kvalitní ošetření díky široké škále možností pohybů a funkcí elektrických pohonů. Produkty LINAK® umožňují současné nastavení výšky, polohy opěradla a opěrky nohou. Přesné a výkonné systémy elektrických pohonů zlepší ošetřovatelům ergonomii díky možnostem nastavení ideální pracovní výšky se snadným polohováním při usedání a vstávání. Pohyb podporovaný elektrickými pohony LINAK přispívá k rychlému a plynulému polohování křesel pro dárce krve.

Řešení elektrických pohonů LINAK poskytují mnohem více než jen přesný a nehlučný pohyb. Získané benefity:

  • Vylepšená ergonomie s optimalizací pohybu pro ideální pracovní podmínky
  • Bezpečnostní funkce a komfort zajistí křeslům pro dárce krve dodatečnou bezpečnost
  • OneConnect™ – podpora provozuschopnosti pomocí vzdáleného servisu

Nedostatek pracovníků ve zdravotnictví je prokazatelnou skutečností. Tlak na zdravotnický systém tedy vyžaduje zařízení a vybavení pro podporu při každodenních ošetřovatelských postupech.

 

Vylepšená ergonomie

Pohyb elektrických pohonů v odběrových křeslech nabízí možnosti nastavení opěradla, opěrky nohou a výšky prostřednictvím více pohonů najednou. Jednotlivé či kombinované pohyby lze nastavit pomocí pohybových vzorců k zajištění správné polohy pro optimální zákrok, pohodlí a ergonomii. Pohybové vzorce pohonů podporují ergonomii přístupu.

 

Bezpečnostní funkce a komfort

Zejména při delších zákrocích, jako jsou odběry od dárců krve, je nesmírně důležité zaměřit se na komfort a pohodu dárce. Systémová řešení LINAK zajišťují plynulý a spolehlivý pohyb ve všech směrech.

  • Nízká výška při sedání/vstávání zajistí klientům komfort a pohodlí, zvýší bezpečnost a omezuje riziko pádu.
  • Bezpečnostní funkce LINAK (inteligentní řehtačková spojka či uvolňovač Quick Release) minimalizují v aplikacích riziko potíží či zranění osob v aplikaci a zvyšují komfort uživatelů. K dispozici je tlačítko rychlé volby pro okamžitý přesun do nouzové polohy ke zvýšení bezpečnosti a pohodlí klientů i ošetřovatelů.
 

Vzdálený servis k zajištění dlouhodobé provozuschopnosti

Společnost LINAK je proslulá spolehlivými výrobky s dlouhodobým a bezproblémovým provozem. Víme, že k dosažení vysoké efektivity potřebují zdravotnické aplikace, jako jsou odběrová křesla pro dárce krve, kombinaci optimálních systémových řešení a spolehlivého postupu technické podpory. Řešení LINAK OneConnect™ zajistí vzdálený přístup k servisním datům pro rychlé a efektivní odstraňování potíží kdekoli na světě. Výsledkem je vysoký stupeň provozuschopnosti křesla pro dárce krve.

Více informací

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Nemocniční vybavení

Systémy pohonů LINAK zajišťují ergonomické polohování nemocničních lůžek, zákrokových lůžek/stolů a zvedáků pacientů s volitelným příslušenstvím v rámci řešení Intelligent Care Solutions™.

Více informací
Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás