Kontaktujte nás zde
Nemocnice

Inkubátor

Novorozenecká oddělení intenzivní péče v nemocnicích musí zdravotnickému personálu vytvořit co nejlepší podmínky péče o nedonošené a nemocné novorozence. Řešení systémů pohonů LINAK naplňují potřebu bezpečného a klidného prostředí pro novorozence a vhodných podmínek pro zdravotnický personál. Prostředkem k dosažení tohoto cíle je integrace pohybu, zvýšení bezpečnosti a napojení na digitální služby.

Novorozenecký inkubátor s lineárními pohony LINAK v nemocnici

Systémová řešení pro inkubátory

Každý typ inkubátoru musí splňovat požadavky na pohodlí a bezpečnost a zároveň zajišťovat ideální ergonomické pracovní podmínky pro zdravotnické pracovníky. Inkubátory lze vybavit širokou škálou možností pohybu a funkcí pro podporu odborného personálu. Bezpečný a klidný pohyb k zajištění pohodlného ošetření je samozřejmostí.

Systémy elektrických pohonů LINAK® zajistí novorozeneckým inkubátorům přidanou hodnotu:

  • Flexibilitu pohybu pro větší svobodu designu
  • Zlepšení pohodlí a bezpečnosti pacientů
  • OneConnect™ – podpora provozuschopnosti pomocí vzdáleného servisu
 

Flexibilitu pohybu pro větší svobodu designu

Systémy elektrických lineárních pohonů LINAK vycházejí z modulární platformy a jsou navrženy pro škálovatelný výkon k optimálnímu přizpůsobení péče o novorozence.

Společnost LINAK zajistí nemocničním novorozeneckým inkubátorům řadu možností pohybu, ať už se jedná o základní nebo pokročilá systémová řešení, pohybové vzorce nebo simultánní pohony. Plynulý a přesný pohyb či polohování jsou u optimálních inkubátorů zcela nezbytné.

 

Zvýšení pohodlí a bezpečnosti pacientů

Více možností polohování inkubátoru umožní nastavit stůl do ideální ergonomické polohy pro novorozence nebo zdravotnický personál. Snadné nastavení inkubátoru zajistí pohodlí a bezpečnost ve všech situacích.

 

Řešení OneConnect zajistí provozuschopnost díky vzdálenému servisu

Společnost LINAK je proslulá spolehlivými výrobky s dlouhodobým a bezproblémovým provozem. Vysoká efektivita vyžaduje optimální systémová řešení v kombinaci se spolehlivou technickou podporou. Pro rychlé a efektivní řešení problémů odkudkoli na světě je k dispozici řešení LINAK OneConnect, jež umožňuje vzdálený přístup k servisním datům. Výsledkem je vysoký stupeň provozuschopnosti inkubátoru.

Více informací

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Nemocniční vybavení

Systémy pohonů LINAK zajišťují ergonomické polohování nemocničních lůžek, zákrokových lůžek/stolů a zvedáků pacientů s volitelným příslušenstvím v rámci řešení Intelligent Care Solutions™.

Více informací
Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás