Kontaktujte nás zde
Nemocnice

Nemocniční vybavení

Systémy pohonů LINAK zajišťují ergonomické polohování nemocničních lůžek, zákrokových lůžek/stolů a zvedáků pacientů s volitelným příslušenstvím v rámci řešení Intelligent Care Solutions™.

Systémy pohonů pro nemocniční aplikace

Očekávaná průměrná délka života se obecně prodlužuje. Zároveň stále více lidí ve vyšším věku trpí onemocněními souvisejícími s životním stylem. Navíc vzrůstá počet obézních pacientů, což pro zdravotníky představuje další zátěž. Vybavení zdravotnických aplikací systémem pohonů LINAK zvýší komfort pacientů, zlepší ergonomii zdravotnického personálu a výrobci získají řadu prvotřídních aplikací s mnoha výhodami.

  • Osvědčené a testované výrobky v souladu s mezinárodními zdravotnickými standardy
  • Globální přítomnost prodejce a podpora společnosti LINAK
  • Inteligentní řešení péče s technologiemi zítřka

S nižším počtem ošetřovatelů, kteří budou pečovat o rostoucí počet pacientů, je důležité myslet dopředu. Nemocnice vyžadují pokročilá ergonomická řešení, jež ošetřujícímu personálu umožní věnovat maximum času péči o pacienty. Systémy pohonů LINAK umožňují plynulé polohování zvedáků pacientů, nastavování výšky zákrokových lůžek/stolů a oblast nohou či opěradla nemocničních lůžek. Jsou navrženy tak, aby zaměstnanci nemuseli provádět nebezpečné zvedání a ušetřili čas k vykonávání ošetřovatelských úkonů, neboť polohování zvládnou pacienti sami.

Spolehněte se na testované a ověřené systémy pohonů
Aplikace pro zdravotnictví musí být mimořádně trvanlivé. Bezpečnost je zásadní a materiály musí odolávat důkladnému mytí pomocí účinných čistících prostředků. Zároveň je vyžadováno, aby lůžka a zvedáky dokázaly zvládat těžší pacienty očekávající větší pohodlí. Všechny výrobky společnosti LINAK jsou podrobovány řadě důkladných testů, jejichž cílem je zajistit úplnou kompatibilitu s mezinárodními zdravotnickými normami.

Pomoc a kvalifikovaná podpora po ruce
Díky své fyzické přítomnosti ve více než 35 zemích vám bude společnost LINAK vždy nablízku. Naše podpora je tedy rychlá a snadno přístupná, provázená vždy přehledem o místních trzích. Snažíme se být vaším důvěryhodným dodavatelem schopným rychle identifikovat potřeby a zajistit nepřetržitý optimální výkon.

Vytvářejte nové možnosti s inteligentním řešením péče
Součástí naší identity je pozorné sledování zpětné vazby a naslouchání novým nápadům zákazníků. Veřejná poptávka i legislativní požadavky jsou různé a procházejí proměnami. Nové technologie proto vyžadují odpovídající bezpečnou implementaci. Společnost LINAK tento postoj nazývá Care for Tomorrow Today™. Proto ve svých výrobcích pracujeme s digitální inteligencí a komunikací. Jsme přesvědčeni, že toto je cesta vpřed.

Flexibilita a skvělý design v polohovatelných zákrokových a vyšetřovacích lůžkách či stolech play-icon

Flexibilita s skvělý design

Společnost LINAK představuje základní systém OpenBus™ pro nemocniční lůžka play-icon

Společnost LINAK představuje základní systém OpenBus™ pro nemocniční lůžka

Inteligence v krabičce play-icon

Inteligence v krabičce

Soubory

Zaostřeno na lehátka

Plná funkčnost, napájení bateriemi a komfort pro mobilní aplikace. Společnost LINAK poskytuje systémová řešení pro lehátka, pojízdná lůžka a další mobilní aplikace.

Zaostřeno na lehátka a stoly

Flexibilní funkce a vylepšená ergonomie patří mezi současné potřeby v oblasti terapeutických a vyšetřovacích lehátek.

Zaostřeno na lůžka ve zdravotnictví

Při hledání cest pro zajištění vyššího stupně nezávislosti osob potřebujících péči jsou pomyslnou startovní čarou lůžka. Společnost LINAK nabízí dokonale padnoucí řešení pro nejrůznější konstrukce lůžek ve zdravotnictví.

Základní OpenBus™ systém pro nemocniční lůžka

Nastavitelná řešení pohonů pro moderní zdravotnictví. Inovujte svůj systém analogových pohonů a využijte řadu výhod nabízených systémem OpenBus™

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás