Kontaktujte nás zde
Komfortní nábytek

Komfortní lůžka

Systémy pohonů LINAK umožňují výrobcům nabízet širokou škálu řešení k plynulému polohování komfortních lůžek.

Komfortní lůžka

Systémy elektrických pohonů pro všechny typy komfortních lůžek

Zvýšené povědomí o vlivu kvalitnějšího spánku na lidské zdraví vyvolalo v posledních desetiletích rozšíření zájmu o zlepšení pohodlí lůžek. Spotřebitelé jsou ochotni investovat do vysoce kvalitního domácího nábytku včetně polohovatelných lůžek, kde kromě spánku tráví čas třeba čtením či sledováním televize.

Přínos řešení LINAK:

  • Široká nabídka produktů pro všechny typy lůžek – boxspringové či s roštem.
  • Spolehlivé a výkonné systémy s nízkou hlučností
  • Energeticky úsporné pohony 

Polohovatelná komfortní lůžka poskytují optimální oporu pro bolavá záda. Zajistí také lehkou masáž k uvolnění svalů a dosažení vyšší kvality spánku nebo jen jednoduše optimalizují pohodlí. Jednou z několika volitelných funkcí s přidanou hodnotou je tlumené podsvícení lůžka, osvětlující třeba noční cestu do koupelny. To vše dokáží systémy pohonů LINAK nabídnout – včetně bezdrátového ovládání dálkovým ovladačem, hlasovým ovládáním pro lůžka či aplikací pro tablety nebo smartphony.

Využijte zkušenosti partnera s mnoha řešeními
Ať už dáváte přednost variantám s duálními pohony nebo systémům založeným na lineárních pohonech, máme pro vás vždy to správné řešení. Více než 30 let nepřetržitého vývoje přineslo společnosti LINAK široké portfolio osvědčených a schválených výrobků. Aktuální řešení lze snadno integrovat do libovolné konstrukce lůžka a pro uživatele lůžek jsou velmi intuitivní. Máme k dispozici systémy pro lůžka s lamelovými rošty i lůžka s boxspringovými matracemi.

Nabízejte pouze osvědčená řešení pohonů
Volba pohonů LINAK pro polohovatelná komfortní lůžka naznačuje, že vaší prioritou je trvanlivost. Série důkladných testů zajistí zákazníkům spolehlivé řešení s dlouhou životností. Uživatelé zároveň získávají výrobek s minimální hlučností provozu.

Získejte energeticky úspornou a spolehlivou oporu
Rostoucí poptávka po řešeních s nízkou spotřebou v pohotovostním režimu připravuje cestu pro technologii LINAK® ZERO™. Většina součástí systémů LINAK navíc neobsahuje PVC a jedná se tak o nejekologičtější řešení v oboru.

Více informací
Systém komfortních lůžek

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte rozmanitost systémů a produktů HOMELINE pro polohovatelná lůžka a křesla.

Aplikace Bed Control™ – jednoduchá a přizpůsobitelná

Použijte aplikaci Bed Control™ jako novou odlišnou možnost bezdrátového ručního ovládání. Přečtěte si brožuru a zjistěte, jak přizpůsobit aplikaci, aby odrážela vaši značku a dejte jasně najevo, kdo odpovídá za pohodlí vašich klientů.

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Proč zvolit polohovatelné lůžko?

Šest prostých důvodů k pořízení elektricky polohovatelného komfortního lůžka bez ohledu na věk. Mimořádné pohodlí a flexibilita elektrického polohovatelného komfortního lůžka vám zpříjemní život v mnoha ohledech.

Využití v komfortním nábytku

Řešení pohonů LINAK zajišťují pohodlný pohyb nejrůznějších relaxačních aplikací, například komfortních lůžek, naklápěcích křesel a pohovek.

Více informací

Videa s tématikou komfortních lůžek

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v komfortních lůžkách. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás