Kontaktujte nás zde
Komfortní nábytek

Komfortní lůžka

Systémy pohonů LINAK umožňují výrobcům nabízet širokou škálu řešení k plynulému polohování komfortních lůžek.

Zhlédnout video
Komfortní lůžka

Systémy elektrických servopohonů pro všechny typy komfortních lůžek

Zvýšené povědomí o vlivu kvalitnějšího spánku na lidské zdraví vyvolalo v posledních desetiletích rozšíření zájmu o zlepšení pohodlí lůžek. Spotřebitelé jsou ochotni investovat do vysoce kvalitního domácího nábytku včetně lůžek, kde kromě spánku tráví čas třeba čtením či sledováním televize.

Přínos řešení LINAK:

  • Široká škála výrobků pro jakýkoli druh lůžek
  • Spolehlivé a silné systémy s nízkou hlučností
  • Energeticky efektivní  ekologické pohony 

Komfortní lůžka poskytují optimální podporu bolavých zad. Zajistí také lehkou masáž k uvolnění svalů a dosažení vyšší kvality spánku, nebo jen jednoduše optimalizují pohodlí. Jednou z několika volitelných funkcí s přidanou hodnotou je tlumené podsvícení lůžka,  osvětlující třeba noční cestu do koupelny. To vše dokáží systémy pohonů LINAK nabídnout – včetně bezdrátového ovládání dálkovým ovladačem nebo aplikací pro tablety či smartphony.

Využijte zkušenosti partnera s mnoha řešeními
Ať už dáváte přednost řešením s duálními pohony nebo systémům založeným na lineárních pohonech s kontrolboxem, máme pro vás vždy to správné řešení. Více než 30 let nepřetržitého vývoje přineslo společnosti LINAK nejširší portfolio osvědčených a schválených výrobků. Aktuální řešení lze snadno integrovat do libovolné konstrukce lůžka a pro uživatele lůžek jsou velmi intuitivní.

Nabízejte pouze osvědčená řešení pohonů
Volba pohonů LINAK pro komfortní lůžka naznačuje, že vaší prioritou je trvanlivost. Série důkladných testů zajistí zákazníkům spolehlivé řešení s dlouhou životností. Uživatelé zároveň získávají výrobek s minimální hlučností za provozu. Testy zajistí bezchybnou činnost pohonů bez ovlivňování vyšším zatížením.

Získejte energeticky úspornou a spolehlivou oporu
Rostoucí poptávka po řešeních s nízkou spotřebou v pohotovostním režimu připravuje cestu pro technologii LINAK® ZERO™. Většina součástí systémů LINAK navíc neobsahuje PVC a jedná se tak o nejekologičtější řešení v oboru.

Více informací
Systém komfortních lůžek

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte nejrůznější systémy TWINDRIVE s nízkou hlučností a příznivými rozměry k vestavbám, jež lze využít jak v lůžkách s pružinovými matracemi, tak i v kombinaci s lamelovými rošty.

Zobrazit

Aplikace Bed Control™ – jednoduchá a přizpůsobitelná

Použijte aplikaci Bed Control™ jako novou odlišnou možnost bezdrátového ručního ovládání. Přečtěte si brožuru a zjistěte, jak přizpůsobit aplikaci, aby odrážela vaši značku a dejte jasně najevo, kdo odpovídá za pohodlí vašich klientů.

Zobrazit

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Zobrazit

Proč zvolit polohovatelné lůžko?

Šest prostých důvodů k pořízení elektricky polohovatelného komfortního lůžka bez ohledu na věk. Mimořádné pohodlí a flexibilita elektrického polohovatelného komfortního lůžka vám zpříjemní život v mnoha ohledech.

Zobrazit

Využití v komfortním nábytku

Řešení pohonů LINAK zajišťují pohodlný pohyb nejrůznějších relaxačních aplikací, například komfortních lůžek, naklápěcích křesel a pohovek.

Více informací

Videa s tématikou komfortních lůžek

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v komfortních lůžkách. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.