Kontaktujte nás zde
Komfortní nábytek

Komfortní lůžka

Systémy pohonů LINAK umožňují výrobcům nabízet širokou škálu řešení k plynulému polohování komfortních lůžek.

Zhlédnout video
Komfortní lůžka

Navštivte náš virtuální showroom

Zajímá vás, jak mohou řešení pohonů přinést pohyb do komfortního nábytku či jiných domovních aplikací nebo stolů?

Prozkoumat nyní

Systémy elektrických servopohonů pro všechny typy komfortních lůžek

Zvýšené povědomí o vlivu kvalitnějšího spánku na lidské zdraví vyvolalo v posledních desetiletích rozšíření zájmu o zlepšení pohodlí lůžek. Spotřebitelé jsou ochotni investovat do vysoce kvalitního domácího nábytku včetně lůžek, kde kromě spánku tráví čas třeba čtením či sledováním televize.

Přínos řešení LINAK:

  • Široká škála výrobků pro jakýkoli druh lůžek
  • Spolehlivé a silné systémy s nízkou hlučností
  • Energeticky efektivní  ekologické pohony 

Komfortní lůžka poskytují optimální podporu bolavých zad. Zajistí také lehkou masáž k uvolnění svalů a dosažení vyšší kvality spánku, nebo jen jednoduše optimalizují pohodlí. Jednou z několika volitelných funkcí s přidanou hodnotou je tlumené podsvícení lůžka,  osvětlující třeba noční cestu do koupelny. To vše dokáží systémy pohonů LINAK nabídnout – včetně bezdrátového ovládání dálkovým ovladačem nebo aplikací pro tablety či smartphony.

Využijte zkušenosti partnera s mnoha řešeními
Ať už dáváte přednost řešením s duálními pohony nebo systémům založeným na lineárních pohonech s kontrolboxem, máme pro vás vždy to správné řešení. Více než 30 let nepřetržitého vývoje přineslo společnosti LINAK nejširší portfolio osvědčených a schválených výrobků. Aktuální řešení lze snadno integrovat do libovolné konstrukce lůžka a pro uživatele lůžek jsou velmi intuitivní.

Nabízejte pouze osvědčená řešení pohonů
Volba pohonů LINAK pro komfortní lůžka naznačuje, že vaší prioritou je trvanlivost. Série důkladných testů zajistí zákazníkům spolehlivé řešení s dlouhou životností. Uživatelé zároveň získávají výrobek s minimální hlučností za provozu. Testy zajistí bezchybnou činnost pohonů bez ovlivňování vyšším zatížením.

Získejte energeticky úspornou a spolehlivou oporu
Rostoucí poptávka po řešeních s nízkou spotřebou v pohotovostním režimu připravuje cestu pro technologii LINAK® ZERO™. Většina součástí systémů LINAK navíc neobsahuje PVC a jedná se tak o nejekologičtější řešení v oboru.

Více informací
Systém komfortních lůžek

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte nejrůznější systémy TWINDRIVE s nízkou hlučností a příznivými rozměry k vestavbám, jež lze využít jak v lůžkách s pružinovými matracemi, tak i v kombinaci s lamelovými rošty.

Zobrazit

Aplikace Bed Control™ – jednoduchá a přizpůsobitelná

Použijte aplikaci Bed Control™ jako novou odlišnou možnost bezdrátového ručního ovládání. Přečtěte si brožuru a zjistěte, jak přizpůsobit aplikaci, aby odrážela vaši značku a dejte jasně najevo, kdo odpovídá za pohodlí vašich klientů.

Zobrazit

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Zobrazit

Proč zvolit polohovatelné lůžko?

Šest prostých důvodů k pořízení elektricky polohovatelného komfortního lůžka bez ohledu na věk. Mimořádné pohodlí a flexibilita elektrického polohovatelného komfortního lůžka vám zpříjemní život v mnoha ohledech.

Zobrazit

Využití v komfortním nábytku

Řešení pohonů LINAK zajišťují pohodlný pohyb nejrůznějších relaxačních aplikací, například komfortních lůžek, naklápěcích křesel a pohovek.

Více informací

Videa s tématikou komfortních lůžek

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v komfortních lůžkách. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.