Kontaktujte nás zde

Udržitelnost krok za krokem

LINAK A/S

Více recyklace, méně odpadu a úspora energie
Při každé činnosti (ať už pracujeme s čímkoli či kýmkoli ve světě) musíme všestranně pečovat o životní prostředí a minimalizovat negativní dopady na klima.

Neustále pracujeme na zlepšování a podpoře udržitelnosti v celé organizaci. Podíl plastů bez obsahu PVC v našich výrobcích se každým rokem zvyšuje, optimalizované balení minimalizuje použití lepenky a inteligentní logistika omezuje emise CO2 nákladních vozidel zajišťujících přepravu.

Spínaný zdroj LINAK® ZERO™ je příkladem, jak může technologie minimalizovat celkovou spotřebu energie v pohotovostním režimu prakticky na nulu. Naším cílem je také dosáhnout stavu, kdy by všechny výrobky LINAK® splňovaly požadavky EU EcoLabel.

Společnost LINAK se připojila k iniciativě „Project Zero“ (Bright Green Business) směřující k celkovému omezení uhlíkové stopy CO2 na nulu do roku 2029. Stanoveného cíle nám pomůže dosáhnout využití solární a větrné energie spolu s tepelnou izolací, inteligentními budovami a optimalizací spotřeby energie ve výrobě. Například naše solární panely vyrobí ročně přibližně 1,2 milionu kWh.

Četná rozšíření výrobních zařízení po celém světě u nás přiřadila energetické účinnosti nejvyšší prioritu. Například nepřetržité monitorování spotřeby energie (kWh) minutu po minutě, sledování proudění vzduchu kompresory a recirkulace tepla v budovách jsou ústřední součástí správy našich budov již přes deset let. V optimalizaci a vývoji tohoto monitorování energie nadále pokračujeme.

Jedná se o součást odpovědnosti ve společnosti LINAK!

Seznamte se s politikou sociální odpovědnosti ve společnosti LINAK.

 

Logo

Odpovědnost

Neseme odpovědnost za vše, co konáme. Vytváření důvěry a poskytování péče je součástí naší DNA.

Čtěte více

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.