Kontaktujte nás zde
Novinky 24. ledna 2020

Zvyšte výkonnost svého mobilního zdravotnického vybavení

Nová jednotka LINAK® Port Junction PJB4 umožní využít až tři výkonné Li-Ion baterie BA21 (3× 2,25 Ah) v systému pohonů vaší zdravotnické aplikace.

Zvyšte výkonnost svého mobilního zdravotnického vybavení

K zamezení výskytu nechráněných kabelů na podlaze přechází stále více nemocnic na aplikace napájené akumulátory, například u operačních stolů a křesel. Sníží se tak riziko klopýtnutí a vzroste mobilita aplikace. K zajištění plné funkčnosti a dostatečné kapacity akumulátoru představuje nyní společnost LINAK® novou jednotku Port Junction. Jednotka PJB4.

Získejte dostatek energie pro své mobilní zařízení
Jednotka PJB4 umožňuje přidat do aplikace více energie, například využitím tří výkonných Li-Ion akumulátorů BA21. Dostupná energie 3 akumulátorů s kapacitou 2,25 Ah postačí k celodennímu využívání aplikace s nabíjením pouze přes noc.

Jednotka doplní váš stávající systém pohonů
Zajistili jsme bezproblémové začlenění jednotky PJB4 do stávajících polohovacích systémů LINAK®. Kromě zachování elegantního designu LINAK využívá jednotka také zcela shodné montážní držáky. Vedení kabelů je intuitivní a snadné.

Shoda s normami a certifikacemi
Jednotka PJB4 se dodává s veškerými potřebnými certifikacemi, je zcela v souladu s požadovanými normami a do jisté míry je dokonce překračuje. S rostoucím počtem systémů pohonů pro moderní zdravotnické vybavení splňujících standard IPX6 Washable DURA™ jsme se samozřejmě postarali, aby témuž standardu vyhovovala i jednotka PJB4.

Chcete-li získat více informací o dalších dostupných zařízeních k využití jednoty PJB4 nebo o jiných produktech LINAK®, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.