Kontaktujte nás zde
Novinky 14. listopadu 2019

Propagujte vlastní značku kancelářských stolů v přizpůsobené aplikaci

Plné využití možností přizpůsobení v aplikací LINAK® Desk Control™ vám umožní intenzivnější propagaci vaší vlastní značky nebo značek vašich zákazníků. Nabízí níže popsané možnosti.

Přizpůsobené aplikace Desk Control

Udržení kroku s digitálními trendy v dnešní době často zahrnuje využívání aplikací pro chytré telefony. Pro tisíce nastavitelných systémů kancelářských stolů po celém světě je takovýmto digitálním prvkem aplikace LINAK® Desk Control™, jež koncovým uživatelům pomáhá používat stoly a nabízí průběžnou statistiku.

Získáte však také výhody přizpůsobitelnosti aplikace Desk Control. Možnosti propagace vlastní značky:

  • Výběr vlastní barvy
  • Vložení vlastního loga
  • Přidání odkazu na vlastní web
  • Nebo nabídněte vše výše uvedené svým zákazníkům!

Zkrátka a dobře – s přizpůsobenou verzí aplikace LINAK® Desk Control™ nebývalou měrou upoutáte pozornost na svou značku nebo na značku svého zákazníka.

Změněné uživatelské rozhraní: Zaměřeno na statistiku
S tradiční aplikací LINAK pro stoly funguje smartphone uživatele stejně jako fyzický ovládací panel stolu. Ve skutečnosti toho však dokáže mnohem více. S nejnovější verzí aplikace došlo k významným změnám. Uživatelé si nyní mohou prostřednictvím statistického rozhraní nastavovat osobní výzvy, dostávat motivační oznámení a snadno během dne sledovat svůj pokrok. Dochází také ke zlepšování pracovních návyků uživatelů.

Více informací o nové aplikaci Desk Control™ se dozvíte ve videu: „Uživatelské statistiky v centru pozornosti nového vydání aplikace LINAK Desk Control“.

Snadný způsob, jak upoutat pozornost na vaši značku
Přizpůsobením vizuálního vzhledu aplikace Desk Control™ dáte koncovým uživatelům jasně najevo, kdo stojí za designem jejich výškově nastavitelného stolu. Můžete zajít ještě dále a vlastním logem opatřit ovládací panel DPG. Tím tento „jedinečný balíček“ završíte a stanete se pro uživatele stolu plně viditelnými.

Přizpůsobené aplikace Desk Control
 

Zní to jednoduše – a také to jednoduché je! Dokonce i když jste v oblasti digitálních řešení nováčky a máte obavy, že takové věci jsou mimo oblast vašich kompetencí. Společnost LINAK vám nabídne veškerou potřebnou pomoc a budete překvapeni, jak rychle a snadno získáte vlastní přizpůsobenou aplikaci Desk Control.

Pokud jste připraveni aktivovat a zviditelnit svou značku, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK .

Vaše aplikace bude vždy aktuální
Přizpůsobená aplikace je založena na standardní aplikaci LINAK® Desk Control™ a bude tedy také automaticky aktualizována. Jestliže společnost LINAK vydá aktualizace nebo do standardní aplikace přidá funkce, získáte aktualizace také pro vaši přizpůsobenou aplikaci. Všechny aktualizace byly důkladně testovány, aby spolupracovaly s produkty LINAK prostřednictvím technologie Bluetooth® Low Energy.

Navíc bude přizpůsobená aplikace ve vašem plném vlastnictví a jediné, co musíte udělat, je nahrát ji pod svým účtem do obchodu App Store nebo Google Play.

Další informace o aplikaci Desk Control™ naleznete zde.
  

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.