Kontaktujte nás zde
Novinky 11. listopadu 2019

Pohony se sběrnicemi CAN jsou nyní ještě chytřejší!

Po několika letech úspěšné spolupráce se zákazníky přímo v terénu vydala nyní společnost LINAK nejnovější verzi softwaru pro sběrnice CAN s dalšími funkcemi, díky nimž jsou elektrické pohony ještě chytřejší.

Sběrnice CAN – nové funkce

Společnost LINAK se soustřeďuje na posouvání hranic možností v oblasti elektrických lineárních pohonů a ve srovnání s hydraulickými systémy nabízí vyšší výkonnost. Nové funkce dostupné v pohonech LINAK se sběrnicí CAN:

 
Funkce
Popis
 
Hardwarové adresování
Vygenerujte jednoduše sedm jedinečných CAN adres změnou konfigurace pinů. Výsledkem je rychlá instalace, výměna a možnost využít tytéž pohony pro několik účelů.
 

Dynamické nastavení rychlosti
Změňte rychlost za chodu pohonu a zjistěte rychlost přímo v síti sběrnice CAN.
 

Plynulý rozběh a dojezd
Dobu plynulého rozběhu a zastavení lze nastavit přímo použitím příkazu CAN. Zde můžete nastavit čas náběhu k dosažení plynulejšího chodu a omezení mechanického namáhání vašeho strojního zařízení.
 

Zlepšená kompatibilita
Ke stávající hodnotě 250 kb/s byly přidány možnosti 125 kb/s, 500 kb/s a Autobaud ke zvýšení kompatibility v různých strojích.
 

Režim obnovení
Režim spuštění obnovení je způsob obnovení provozu po jednoduchých chybách. Pohon tak může pokračovat v práci i navzdory neúmyslným chybám. Pokud byl proces obnovení úspěšný, není potřeba další podpora ani opravy.
 
 
Sběrnice CAN – logo

Chcete se s technickými aspekty naší nejnovější verze softwaru sběrnice CAN seznámit podrobněji?

Zde si můžete přečíst více

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.