Kontaktujte nás zde
Novinky 21. října 2019

MEDICA 2019: Seznamte se s posledními novinkami ze světa systémů elektrických pohonů

Společnost LINAK se opět účastní mezinárodního veletrhu MEDICA v německém Düsseldorfu. Těšíme se, až vám předvedeme inovační řešení polohování zdravotnických aplikací.

Nabízíme vám stručný úvod k chystané prezentaci na veletrhu MEDICA 2019. Navštivte náš stánek F11 v pavilonu 14 od 18. do 21. listopadu v německém Düsseldorfu. Těšíme se na setkání.

Zvedák pacientů

Od modelu JUMBO™ k řešení LIFT™ – historie zvedacích systémů pro pacienty
Před 25 lety jsme uvedli první komplexní řešení systému pohonů pro zvedáky pacientů . Systém LINAK® JUMBO™ umožnil výrobcům nakoupit všechny součásti polohovacího řešení na jednom místě. Navíc vytvořil i zcela nový tržní standard kontroly kvality a testování výrobků. Nyní je připraven nástupce tohoto systému: Těšíme se, až vám představíme nové řešení zvedáku LINAK® LIFT.

 
LA20

Štíhlý, kompaktní a spolehlivý
Ve zdravotnictví roste poptávka po různých bezpečnostních prvcích, zlepšené ergonomii a pohodlí. Prostor pro zabudování elektrického pohonu přitom často bývá omezený. V takových podmínkách může vyniknout nový lineární pohon LA20 LINAK.

 
LC3

LC3 – pracuje tiše, jako švitoření ptáčka
V nejrůznějších zdravotnických zařízeních se klade důraz na tichý, šetrný a výkonný pohyb. Nová LC3 splňuje požadavky kladené na zvedací sloupek určený do terapeutických křesel, operačních stolů, rentgenového vybavení či jiných diagnostických zařízení. Na veletrhu MEDICA 2019 představíme novou verzi sloupku LC3 .

 
MEDICA 2019

Navštivte nás na veletrhu MEDICA 2019
Podrobnější informace o výše uvedených novinkách naleznete v tomto zpravodaji MEDICA nebo se stavte u stánku F11 v pavilonu 14.

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.