Kontaktujte nás zde
Novinky 15. srpna 2019

Nové a další funkce v aktuální aplikaci Bed Control App

Aplikace pro chytré telefony sehrávají v každodenním životě lidí po celém světě významnou roli. Nová aplikace LINAK® Bed Control nabízí majitelům polohovatelných komfortních lůžek rozšířené funkce a přidává funkce nové.

Nastavte si budík v aplikaci Bed Control

V komfortních lůžkách už se zdaleka nejedná jen o polohování opěradla nahoru a dolů. Nejnovější aktualizace aplikace LINAK® Bed Control obsahuje několik nových funkcí a výrazně intuitivnějšího průvodce odstraňováním potíží přímo v aplikaci.

Nový volič lůžka pro nastavení libovolné strany lůžka
Pravděpodobně nejvýraznější novinkou přidanou do aplikace je funkce voliče lůžka. Umožňuje uživateli obsluhovat vlastní lůžko či obě strany postele nezávisle nebo synchronizovaně. Tímto způsobem může jeden z uživatelů mírně přizvednout opěradlo partnera – jestliže například chrápe.

Pojmenování lůžek v aplikaci usnadní rozpoznání, výběr, ovládání a polohování požadovaného lůžka.

Aplikace LINAK Bed Control
 

Nová funkce budíku nabízí buzení pohybem nebo masáží
Nová aplikace také přichází se zcela novou funkcí tichého alarmu. Budík lze uživateli nastavit ve formě vibrační masáže ve stanovenou dobu nebo například jemným pojezdem opěradla do oblíbené polohy.

Tichý budík je ideální alternativou k tradičnímu a poněkud hlučnému řešení. Probouzíte se šetrně a co je neméně důležité – nepřerušíte spánek partnerovi.

Podpora v aplikaci a průvodce odstraňováním potíží
Příručky jsou úzce propojeny se systémovými chybovými kódy. Znamená to, že namísto zobrazení chybového kódu na obrazovce vám nyní systém poví, co není v pořádku, a navrhne řešení v jednoduché angličtině či v jednom z dalších sedmi jazyků dostupných v aplikaci.

Obecně lze říci, že odstraňování potíží je v nové aplikaci Bed Control mnohem snazší. V případě chybového hlášení má uživatel v podstatě dvě možnosti:

  1. Chybu potvrdí a situaci vyřeší – například odstraněním zatížení, pokud to chybové hlášení navrhuje
  2. Aktivuje průvodce odstraňováním potíží

Průvodce odstraňováním potíží pomáhá uživatelům krok za krokem vyřešit nejběžnější problémy. Může se stát, že aplikaci bude nutné znovu spárovat nebo právě došlo k výpadku napájení. Celkově vzato, rozšířený průvodce s nápovědou může značkám vyrábějícím lůžka pomoci minimalizovat frekvenci volání na podporu. Je tomu skutečně tak: Pomoc na dosah ruky!

Přizpůsobte si aplikaci k propagaci vlastní značky
Výrobcům a značkám lůžek může aplikace Bed Control ve firemních barvách se zobrazením příslušných log pomáhat v propagaci značky se zajištěním vnímání jedinečnosti pohodlí.

Chcete-li získat více informací o aplikaci LINAK® Bed Control a o možnostech jejího přizpůsobení vaší značce, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK®.

Aplikace LINAK Bed Control je k dispozici v příslušném obchodě aplikací pro systémy Android a iOS.

Služba Google Play

Služba Apple Store

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.