Novinky 21. listopadu 2018

MEDICA ’18 – budoucnost zdravotnictví je bezdrátová

Na listopadovém veletrhu MEDICA 2018 v německém Düsseldorfu byla prezentována řada nových nápadů, produktů a řešení. Společnost LINAK® se zaměřila na cesty k bezdrátovým aplikacím, internet věcí a nová výkonná řešení pohonů.

Největší světová událost pro zdravotnické odborníky a výrobce zdravotnického vybavení či aplikací opět přinesla nové myšlenky a inspirace v oblasti poskytování léčby a péče.

Pro společnost LINAK byl veletrh zdrojem skvělých diskusí a cenných poznámek od zákazníků, prodejců a hostů obecně. Měli jsme rovněž možnost předvést, jak mohou poskytovatelé aplikací v oblasti zdravotnictví reagovat na svět směřující k pokročilejšímu a výkonnějšímu polohování s rozsáhlým využitím dat.

Společnost LINAK by ráda poděkovala všem, kdo náš stánek na veletrhu MEDICA ’18 navštívili a poskytli nám cenné informace, díky nimž můžeme pokračovat ve vývoji polohovacích řešení – základů vašeho podnikání.
 
Chcete-li získat další podrobnosti nebo vyčerpávající vstupní informace o produktech a řešeních, která jsme na letošním veletrhu prezentovali, neváhejte kontaktovat místní zastoupení společnosti LINAK. Jsme připraveni pokrčovat v dialogu nebo odpovědět na nové dotazy. 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.