Kontaktujte nás zde
Novinky 5. listopadu 2018

Představujeme ruční ovládání HC05 s černou pryžovou povrchovou úpravou

Společnost LINAK rozšiřuje svou řadu ručních ovládání pro komfortní nábytek o novou verzi oblíbené jednotky HC05. Kromě bílé lesklé varianty známé mnoha zákazníkům je nyní k dispozici alternativní verze s černou pryžovou povrchovou úpravou.

Bezdrátové ruční ovládání HC05

Malé a lehké ruční ovládání HC05 navržené původně pro duální pohon TD4 Standard se stalo oblíbenou volbou pro nejrůznější typy polohovatelných komfortních lůžek. Dosud bylo k dispozici s lesklým bílým povrchem. Nyní je však k dispozici nová verze s novu barvou i povrchem. Získáte tak širší možnosti návrhů.

Nová verze se dodává s černým pryžovým povrchem. Tmavá barva dodá exkluzivní vzhled a usnadní vybavení tlačítek ikonami. Díky pryžovému materiálu má ovladač HC05 mírně hrubší povrch podporující lepší úchop.

Dobře známé lesklé bílé provedení ovladače HC05 je stále standardní barvou – s černou pryžovou verzí jsou tak nyní k dispozici dvě možnosti. 

Malý Bluetooth® ovladač základních systémů
Ovladač HC05 spolupracuje s několika různými systémy. Ať už navrhujete lůžko využívající systém duálního pohonu TD4 nebo upřednostňujete systém samostatného pohonu řízený kontrolboxem CBH Advanced s adaptérem Bluetooth®, ovladač HC05 může být skvělou řídicí jednotkou. 

Dodává se včetně baterií s dlouhou životností a prostřednictvím technologie Bluetooth® se velmi snadno připojuje spárováním k ovladači opěradla zad či nohou a simultánnímu pohonu. Ovladač HC05 se také dodává s tlačítkem pro funkci podsvícení lůžka, jež zajistí příjemné osvětlení k orientaci v noci.

Získejte více informací o bezdrátovém ručním ovládání HC05
 
Chcete-li se dozvědět více o ručním ovládání HC05 LINAK®, systémech duálních pohonů TD4 nebo o jakýchkoli jiných funkcích LINAK pro komfortní nábytek, neváhejte kontaktovat místní zastoupení společnosti LINAK.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.