Novinky 30. října 2018

Otevření nově rozšířených provozů LINAK Slovakia

Roční projekt výstavby ve slovenském Prešově byl završen ve středu, kdy generální ředitel společnosti LINAK Bent Jensen přestřihl pásku u vstupu do nové výrobní budovy LINAK.

Ve středu v 09:00. Generální ředitel společnosti LINAK Bent Jensen, výkonný ředitel firmy LINAK Slovakia Juraj Horváth a místní starosta František Novotný přestříhávají pásku při příležitosti oficiálního otevření zbrusu nového provozu LINAK v Župčanech.

Rozšíření výrobní plochy o 3900 m2) na stávajících 5100 m2) vytvoří v Prešovském kraji nové pracovní příležitosti. To však není jediným přínosem. Dánský výrobce pohonů tak dokáže udržet krok s rostoucími tržními nároky budoucnosti.

Otevření nově rozšířených provozů LINAK Slovakia

Starosta František Novotný (vlevo), generální ředitel Bent Jensen a výkonný ředitel Juraj Horváth stříhají pásku u vstupu do nové budovy LINAK v Prešově.

Otevření nově rozšířených provozů LINAK Slovakia

Generální ředitel společnosti LINAK Bent Jensen „dekoruje“ výkonného ředitele Juraje Horvátha čerstvě ustřiženou stuhou.

 

Oslava se zaměstnanci a představiteli městské rady
Továrna specializující se na výrobu moderních elektrických duálních pohonů pro komfortní nábytek zaměstnává v současnosti asi 250 lidí. Všichni byli spolu s členy místní rady města pozváni na slavnostní otevření.

Akce se zúčastnilo také několik členů představenstva skupiny LINAK Group. O zábavu se postarala řada umělců s hudebně-folklórním programem.

Neustálé rozšiřování automatizace výroby
Robotizovaná pracoviště jsou součástí výroby ve společnosti LINAK již dávno. Vývoj orientovaný k ještě vyššímu stupni automatizace pokračuje i v Prešovské továrně. LINAK Slovakia tak dokáže v jednotném a vysoce kvalitním provedení vyrábět přes tři miliony jednotek ročně, aby dokázala splnit rostoucí požadavky trhu.

Navzdory zvětšujícímu se počtu robotů bude společnost LINAK Slovakia pokračovat v rozšiřování nabídky pracovních míst.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.