Kontaktujte nás zde
Novinky 30. října 2018

Otevření nově rozšířených provozů LINAK Slovakia

Roční projekt výstavby ve slovenském Prešově byl završen ve středu, kdy generální ředitel společnosti LINAK Bent Jensen přestřihl pásku u vstupu do nové výrobní budovy LINAK.

Výrobní závod LINAK Slovakia

Ve středu v 09:00. Generální ředitel společnosti LINAK Bent Jensen, výkonný ředitel firmy LINAK Slovakia Juraj Horváth a místní starosta František Novotný přestříhávají pásku při příležitosti oficiálního otevření zbrusu nového provozu LINAK v Župčanech.

Rozšíření výrobní plochy o 3900 m2) na stávajících 5100 m2) vytvoří v Prešovském kraji nové pracovní příležitosti. To však není jediným přínosem. Dánský výrobce pohonů tak dokáže udržet krok s rostoucími tržními nároky budoucnosti.

Otevření nově rozšířených provozů LINAK Slovakia

Starosta František Novotný (vlevo), generální ředitel Bent Jensen a výkonný ředitel Juraj Horváth stříhají pásku u vstupu do nové budovy LINAK v Prešově.

Otevření nově rozšířených provozů LINAK Slovakia

Generální ředitel společnosti LINAK Bent Jensen „dekoruje“ výkonného ředitele Juraje Horvátha čerstvě ustřiženou stuhou.

 

Oslava se zaměstnanci a představiteli městské rady
Továrna specializující se na výrobu moderních elektrických duálních pohonů pro komfortní nábytek zaměstnává v současnosti asi 250 lidí. Všichni byli spolu s členy místní rady města pozváni na slavnostní otevření.

Akce se zúčastnilo také několik členů představenstva skupiny LINAK Group. O zábavu se postarala řada umělců s hudebně-folklórním programem.

Neustálé rozšiřování automatizace výroby
Robotizovaná pracoviště jsou součástí výroby ve společnosti LINAK již dávno. Vývoj orientovaný k ještě vyššímu stupni automatizace pokračuje i v Prešovské továrně. LINAK Slovakia tak dokáže v jednotném a vysoce kvalitním provedení vyrábět přes tři miliony jednotek ročně, aby dokázala splnit rostoucí požadavky trhu.

Navzdory zvětšujícímu se počtu robotů bude společnost LINAK Slovakia pokračovat v rozšiřování nabídky pracovních míst.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.