Kontaktujte nás zde
Novinky 19. září 2018

Informace o lithium-iontových bateriích LINAK

Li-ion baterie LINAK zajistí zdravotnickému vybavení stabilní a spolehlivý výkon polohování a až čtyřikrát delší výdrž v porovnání s tradičními olověnými akumulátory

Informace o lithium-iontových bateriích LINAK
Li-Ion baterie LINAK zajistí stabilní a spolehlivý výkon zdravotnických aplikací, například zvedáků pacientů, zvedáků ze sedu do stoje a až čtyřikrát delší výdrž v porovnání s tradičními olověnými akumulátory.

Omezený dopad na životní prostředí
Společnost LINAK má šetřený postoj vůči životnímu prostředí a využíváním lithium-iontových baterií jej podtrhuje. Naše řada lithium-iontových baterií omezuje v porovnání s obvyklými olověnými akumulátory dopad na životní prostředí. Lithium iontové baterie vytvářejí díky až čtyřnásobně delší životnosti méně odpadu. Lithium-iontová technologie LINAK zajistí dlouhodobou stabilní kapacitu, 40% snížení hmotnosti a delší výdrž baterie. Úspory při přepravě celkového množství baterií představují celkové snížení emisí CO2 v porovnání s běžnými bateriemi. 

Optimalizace ve zdravotnictví
Přidáním lithium-iontových baterií získáte řešení s nízkou hmotností a snadnou výměnou baterií. Výsledkem jsou optimalizované pracovní postupy, stabilní zvedací výkon ve zdravotnických aplikacích a zlepšení ergonomie pro zdravotnické pracovníky po celém světě. 
Baterie BAJL Li-Ion 2,25 Ah a BAJL Li-ion 4,50 Ah byly vyvinuty speciálně pro zdravotnické aplikace a podporu pečovatelů pracujících s mobilním polohovatelným vybavením, s jehož pomocí provádějí časté zvedání často i těžkých pacientů. V případě baterií LINAK Li-Ion je společným jmenovatelem optimalizované pracovní prostředí, stabilní vysoce výkonné zařízení s konstantní a dlouhotrvající výdrží baterie. 

Chcete-li získat více informací o lithium-iontových bateriích LINAK nebo o jakýchkoli výrobcích LINAK pro aplikace ve zdravotnictví, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK. 
 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.