Kontaktujte nás zde
Novinky 11. července 2018

Elegantní design, malé rozměry, robustní konstrukce. To vše nabízí nový lineární pohon LA20

Nový pohon LA20 s malou kompaktní konstrukcí je vhodný pro širokou škálu aplikací v oblasti zdravotní péče.

Lineární pohon LA20
LA20 LINAK je nový malý lineární pohon navržený pro nepříznivé prostředí ve zdravotnictví, kde současné léčebné aplikace vyžadují pohyb v řešeních s omezeným prostorem a náročností na design. Díky výkonné zvedací kapacitě až do 2500 N (což je pro lineární pohon této velikosti poměrně značná hodnota) je pohon LA20 synonymem účinného a přesvědčivého výkonu. Tento pohon je připraven pro trend těžších pacientů a zvýšenou soustředěnost na ergonomii v pracovním prostředí. 

Pohon LA20 lze snadno využít v libovolné aplikaci. Díky své štíhlé konstrukci je totiž kompatibilní s širokou škálou aplikací ve zdravotnictví s omezeným prostorem nebo tam, kde je důležitá velikost. Pohon je vybaven výměnným kabelem pro snadnou montáž a výměnu.  

LA20 je silný a spolehlivý lineární servopohon se signály zpětné vazby pro přesné polohování a elektrickým koncovým dorazem, jenž zajistí stabilní a spolehlivý výkon, dlouhou životnost a upřednostnění bezpečnosti pro výrobce OEM, zdravotníky i pacienty.

Chcete-li získat více informací o pohonu LA20 nebo o jakýchkoli výrobcích LINAK pro aplikace ve zdravotnictví, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK
 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.