Kontaktujte nás zde
Novinky 15. května 2018

Nabídněte zákazníkům možnost digitálního ručního ovládání

Používání systémů pohonů LINAK pro komfortní nábytek vám umožní nabídnout tři typy digitálního ručního ovládání.

Aplikace pro mobilní zařízení se rychle rozšiřují a zákazníci tento trend vítají – stejně jako společnost LINAK. Proto jsme vyvinuli následující aplikace: Standardní aplikaci LINAK Bed Control, verzi umožňující přizpůsobení aplikace Bed Control a sadu nástrojů pro vývoj softwaru (SDK) – k vytvoření jedinečné aplikace.

Využití možností digitálního ručního ovládání zajistí libovolný systém LINAK pro komfortní lůžka s duálním pohonem TD4 nebo adaptérem LINAK Bluetooth®. Používají vaši zákazníci smartphone či jiné mobilní zařízení v každodenním životě? Proč je nevyužít k nastavení polohy lůžka?

Existují tři možnosti:

Aplikace LINAK Bed Control: Nasměrujte zákazníka jednoduše k aplikaci LINAK Bed Control v obchodech s aplikacemi. V obchodech s aplikacemi je k dispozici zdarma.

Přizpůsobená aplikace Bed Control: Prezentujte svou značku ve vlastní aplikací v obchodech s aplikacemi. Práci odvedeme za vás – vyberte si jednoduše barvu pozadí, logo a odkazy k přizpůsobení aplikace Bed Control. Vytvářejte povědomí o vaší značce mezi svými zákazníky ve třech jednoduchých krocích.

Sada nástrojů pro vývoj softwaru (SDK): Přizpůsobte aplikaci vlastním specifickým potřebám. Se sadou LINAK SDK v rukou softwarového vývojáře můžete pro své zákazníky vytvářet řešení šitá na míru. 

Budete-li potřebovat další informace o různých digitálních produktech společnosti LINAK včetně sady SDK, nebo nám budete chtít představit své nápady, kontaktujte prosím místní zastoupení společnosti LINAK.

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás