Novinky 12. prosince 2017

LINAK v roce 2018 posouvá hranice technologie

Výrobky, systémy a služby LINAK neustále absorbují nové technologie a budoucí výzvy nemocničního a ošetřovatelského odvětví.

Zdravotnictví očekává v nadcházejících letech v celosvětovém měřítku významné změny. Některými z klíčových prvků těchto změn budou velká data, internet věcí, inteligentní zařízení a zcela nové konfigurace systémů podpory zachování efektivity. Rok 2018 nebude pro společnost LINAK, která již přes 30 let prosazuje nové technologie, žádnou výjimkou. 

Klíčovými slovy v oblasti řešení polohovatelných systémů budou: omyvatelnost, výkon a IoT (internet věcí).

Podle časopisu Forbes byla zahájena všudypřítomná digitální transformace a rozsáhlá řada nových produktů, systémů, funkcí a služeb společnosti LINAK pomůže zákazníkům, zdravotnickému personálu i koncovým uživatelům do této nové éry vstoupit. Na veletrhu MEDICA 2017 v německém Düsseldorfu společnost LINAK nabídla náhled do budoucnosti polohovatelných zařízení pro zdravotnictví. Více se dozvíte ve videu uvedeném  níže .

 

IPX6 Washable DURA™ – prodlužuje životnost aplikací
V roce 2017 vyvinula společnost LINAK zcela nový standard omyvatelnosti, jenž pomáhá nemocnicím po celém světě zvyšovat efektivitu. Tento standard nese název IPX6 Washable DURA™ a pomáhá zajistit strojovou omyvatelnost nejrůznějších polohovatelných zařízení. Produkty LINAK označené standardem DURA jsou testovány k zajištění mimořádné robustnosti a odolnosti prodlužující životnost konkrétních aplikací. Více informací o standardu IPX6 Washable DURA™ naleznete zde.  
 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.