Kontaktujte nás zde
Novinky 27. listopadu 2017

Sloupek DL19 rozšiřuje skupinu sloupků s motorkem v krytu

Elektrický zvedací sloupek DL19 je součástí rozrůstající se řady sloupků s motorkem v krytu. Je ideální pro situace, kdy máte připraven design horního rámu a chcete měnit vzhled podnoží. Dodává se volitelně s řešením LINAK Kick & Click™.

Sloupek DL19 rozšiřuje skupinu sloupků s motorkem v krytu

Nový zvedací sloupek DL19 s motorkem v krytu se dokonale hodí pro zákazníky, kteří chtějí používat stejnou konstrukci horního rámu pro různé designy podnoží. 

Od srpna 2017 čítá rodina zvedacích sloupků LINAK s motorkem v krytu devět členů. Posledním přírůstkem je model DESKLIFT™ DL19, jenž se dodává s čtvercovým profilem a motorkem v krytu, čímž obohacuje příležitosti zákazníků navrhujících a vyrábějících kancelářské stoly. 

Společnost LINAK již nabízí jeden z nejrozsáhlejších produktových programů sloupků s motorkem v krytu na trhu. Zahrnuje dvojdílné a trojdílné sloupky nejrůznějších profilů – kruhové, obdélníkové a s typem DL19 také čtvercové. Sloupek DL19 se dodává jako stabilní trojdílný sloupek s neviditelnými kluznými bloky. K zajištění možností výroby téměř jakéhokoli představitelného návrhu si můžete obstarat dokonce i sloupky s obrácenou konstrukcí.

Stejný design a rozměry motorku v krytu
Snadnou montáž kancelářských stolů podporují rozměry motorku v krytu, jež jsou v celé skupině zvedacích sloupků LINAK stejné. Výrobci tak mohou navrhovat nejrůznější stoly využitím téhož horního rámu, čímž ušetří čas a optimalizují logistiku. Tento koncept nazýváme Plug & Play™.

Zkraťte dobu montáže využitím konceptu LINAK Kick & Click™
Kompletní řada sloupků LINAK s motorkem v krytu je kompatibilní s řešením LINAK Kick & Click™. Toto inteligentní montážní řešení výrazně zrychluje montáž stolu a šetří čas. Systém stačí jen dorazit a zacvaknout. 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.