Kontaktujte nás zde
Novinky 17. listopadu 2017

Snadná integrace pohybu se sběrnicí CAN

Požadavky na polohování a ovládání strojů v moderním zemědělství, výstavbě a mobilním venkovním zařízení jsou poměrně rozsáhlé. Je třeba zohlednit různorodé faktory: od účinnosti, přesnosti a integrovatelnosti až po zpracování dat.

Snadná integrace pohybu se sběrnicí CAN

Řešení je elektrické a zahrnuje pokročilou komunikaci prostřednictvím sběrnice CAN. Společnost LINAK tak připravuje cestu pro automatizovanější a autonomnější svět – nabízí až pět pohonů s integrovanou sběrnicí CAN SAE J1939.

Široce využívaný protokol sběrnicové komunikace je plně integrován do pohonů, kde zajistí snadnou a adaptabilní implementaci do stávajících systémů.

Řešení se sběrnicí CAN se dodává ve všech velikostech
CAN SAE J1939 je osvědčený protokol široce využívaný v nejrůznějších mobilních aplikacích pro strojní vybavení do náročných podmínek a pohony LINAK s protokolem CAN tedy můžete snadno integrovat do svého zařízení. 

S integrovaným protokolem CAN SAE J1939 se nyní dodává celkem pět pohonů LINAK: LA14, LA25, LA33, LA36 a LA37. Tyto pohony zahrnují širokou škálu výkonových a velikostních možností, jež není nijak náhodná.

Některé typy strojních zařízení vyžadují výkonný tah nebo tlak, zatímco jiné tak velkou sílu nepotřebují. Některé pohony pracují ve stísněných podmínkách s omezeným prostorem. Všechny však musí být ovladatelné z kabiny řidiče.

Řada pohonů LINAK CAN SAE J1939 nabízí mnohem snazší možnosti integrace a nastavení. Díky nízkému množství komponent a kabeláže vám tyto pohony zajistí méně komplikovanou instalaci a připojení ke stávající síti datových sběrnic vašeho strojního zařízení. Zjednodušuje se také manipulace, neboť každý typ pohonu může být přizpůsoben k provádění různých funkcí v témže stroji jen drobnou změnou programu.

Sběrnice CAN je součástí platformy integrovaného řízení (IC). Více informací o IC si můžete přečíst zde.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.