Kontaktujte nás zde
Novinky 7. listopadu 2017

Funkce připomenutí vás upozorní na čas ke změně polohy u pracovního stolu

Získejte maximum z vašich výškově nastavitelných stolů: Ovládací panely DPG LINAK zahrnují intuitivní funkce připomínání kombinující softwarovou a lidskou intuici.

Funkce připomenutí vás upozorní na čas ke změně polohy u pracovního stolu

Na základě moderní behaviorální vědy jsme navrhli řadu ovládacích panelů DPG, abychom uživatele motivovali k intenzivnějšímu používání výškově nastavitelných stolů. Působením na lidský instinkt hledání snadné odměny využívá rozšířená řada našich ovládacích panelů DPG barevnou signalizaci k upozornění na změnu polohy.

Integrovaná funkce barevné LED signalizace připomínání 
Intuitivní funkce připomínání je integrována do tří ze čtyř našich modelů ovládacích panelů DPG. Funkci připomínání zajišťuje světelný LED pásek nebo jednoduchá LED dioda signalizující aktuální stav využívání stolu. Nastane-li čas na změnu polohy, signalizace změní barvu. Myšlenkou integrace barevné světelné signalizace je nabídnout uživatelům stolů srozumitelný nástroj motivující k rozvoji zdravého návyku měnit polohu.

Funkce připomenutí vás upozorní na čas ke změně polohy u pracovního stolu

Změní-li se zelená barva světla na oranžovou, je čas hýbat se
Ovládací panely DPG vycházejí z našeho lidského intuitivního vnímání barev a využívají zelený a oranžový odstín. Měkký tón zeleného světla signalizuje, že změna polohy uživatele není vyžadována. Jakmile se „interval sezení“ blíží ke konci, zelené světlo se změní na pulzující oranžovou barvu, jež intuitivně upoutá naši pozornost. 
Aby funkce upozornění vyhovovala vašim individuálním požadavkům, můžete použít předkonfigurované intervaly nebo si nastavit vlastní.

Zkombinujte funkce připomínání DPG s aplikací LINAK Desk Control™ 
Pokročilé modely ovládacích panelů DPG (DPG1C, DPG1B a DPG1M) jsou kompatibilní s aplikací LINAK Desk Control pro mobilní zařízení, neboť jsou vybaveny bezdrátovou technologií Bluetooth®. Kromě připomenutí přesunu stolu panelem DPG získáte také upozornění a signál v mobilním zařízení.
Ovládací panely DPG zajistí uživatelům kancelářských stolů vynikající podmínky k rozvoji zdravých pracovních návyků. Takový koncept nazýváme řešením utvářejícím chování.

Funkce připomenutí vás upozorní na čas ke změně polohy u pracovního stolu

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.