Kontaktujte nás zde
Novinky 3. listopadu 2017

Elektrická řešení na veletrhu Agritechnica 2017

Společnost LINAK představuje budoucnost řešení elektrických pohonů pro strojní vybavení do náročných podmínek v mobilním zemědělství. Přesné polohování se sběrnicí CAN a proporcionálním řízením může mít pro inteligentní zemědělství obrovský význam.

Elektrická řešení na veletrhu Agritechnica 2017

Efektivita a automatizace jsou při vývoji moderních zemědělských strojů dvěma klíčovými oblastmi zájmu. Aplikace musí být snadno a intuitivně ovládatelné, se schopností zajistit spolehlivý a přesný pohyb v jakékoli situaci.

Na letošním veletrhu Agritechnica v německém Hannoveru zjistíte, proč významná část budoucnosti v mobilním zemědělství patří elektrickým řešením. 

Společnost LINAK představí budoucnost pohonů s podporou sběrnice CAN, jež jsou technologickou kulminací 40 let zkušeností s integrací elektrického pohybu do strojního vybavení pro náročné podmínky. S hrdostí vám předvedeme zbrusu nový lineární pohon LA33, jenž se dokonale hodí pro aplikace vyžadující vyšší výkon v omezeném prostoru.

Přijďte si jej vyzkoušet sami. Naleznete jej v „herní zóně“ prezentace LINAK spolu s naším novým proporcionálním řízením. 

Těšíme se na setkání s vámi u stánku (B29, hala 17) mezi 12. a 18. listopadem.

Umožněte nám spolupracovat na vylepšování vašich aplikací a urychlení rozvoje vašeho podnikání! 

Integrujeme. Zdokonalujeme. Vyvíjíme. Společně

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.