Kontaktujte nás zde
Novinky 1. listopadu 2017

Bezprostřední zkušenosti s budoucností polohovatelnosti na veletrhu MEDICA 2017

Společnost LINAK se opět účastní mezinárodního veletrhu MEDICA v německém Düsseldorfu. Těšíme se, že hostům předvedeme budoucnost výkonného polohování ve zdravotnictví a zcela novou úroveň omyvatelnosti.

MEDICA 2017
Setrvalým trendem moderních zdravotnických technologií je růst nároků na načítání údajů, implementace výkonnějších a komplexnějších systémových řešení pro polohovatelné aplikace a trvalé zaměření na ergonomii a zlepšení hygieny.

Společnost LINAK je v posledních 30 letech hnací silou rozvoje moderních schválených zdravotnických systémů elektrických pohonů pro polohovatelné zdravotnické vybavení. Jako světově uznávaná společnost máme nyní k dispozici rozsáhlé produktové portfolio, jež zákazníkům umožňuje vytvářet širokou škálu aplikací – od standardních až po ty nejpokročilejší konfigurace systémů.

Jste srdečně zváni
Těšíme se na váš na veletrhu MEDICA 2017, kde vám předvedeme, jak data získaná společností LINAK vytvoří přidanou hodnotu ve zdravotnictví a jak nové výkonné systémy elektrických pohonů pomáhají vyrovnat se s výzvami rostoucího trendu obezity. Nebude chybět ani ukázka špičkových vlastností našich řešení v aspektu hygieny a omyvatelnosti.

Získejte bezprostřední zkušenosti s budoucností polohovatelnosti zdravotnického vybavení. Navštivte náš stánek od 13. do 16. listopadu na veletrhu MEDICA 2017 (F11, hala 14) v německém Düsseldorfu.

Těšíme se na vás. Společně dokážeme zlepšit životy mnoha lidí. 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.