Kontaktujte nás zde
Novinky 14. července 2017

Nový design aplikace LINAK Bed Control zlepšuje její využitelnost

Společnost LINAK vylepšila uživatelské prostředí aplikace Bed Control, vytvořila moderní vzhled, novou ikonu aplikace a uživatelské rozhraní maximálně zpřehlednila a zjednodušila.

Nový design aplikace LINAK Bed Control zlepšuje její využitelnost

Uživatelská přívětivost byla při aktualizaci aplikace Bed Control hlavní prioritou – z hlediska designu i funkčnosti. Nový design je uživatelsky přívětivý, přehledný a zjednodušený, aby podtrhoval funkce aplikace. Aplikace automaticky rozpozná připojený produkt a zajistí snazší uložení i vyhledání poloh uložených v paměti aplikace. Navíc se aplikace spouští s představením jednoduchého průvodce spárováním produktu s vaším telefonem. 

Inteligentní aplikace – stačí jediná
Aplikace Bed Control nyní pracuje inteligentně. Automaticky rozpoznává funkce výrobku, s nímž je propojena. Navíc se příslušnému výrobku přizpůsobí i grafika aplikace. Vezměme si například paměť poloh: Připojíte-li pohon TD4 Standard, aplikace zobrazí standardní polohování v oblasti zad a nohou, kdežto po připojení pohonu TD4 Advanced zobrazí také čtyři paměti poloh.

Nový design aplikace LINAK Bed Control zlepšuje její využitelnost
 

Tím se vysvětluje, proč je zapotřebí jen jedna aplikace. Dříve si váš zákazník musel vyhledat odpovídající aplikaci a zvolit mezi verzí s funkcemi paměti a bez jejich podpory. Nyní však všechno zvládne jediná aplikace. 

Úvodní pokyny
Novou funkcí aplikace je spuštění provázené úvodními pokyny k inicializaci režimu párování v produktu, abyste jej mohli s telefonem spárovat. Provedením několika kroků na obrazovce uživatel telefon s výrobkem snadno spáruje a může začít lůžko polohovat tak, jak produkt umožňuje. 

Co mám tedy udělat? 
Nemějte obavy. Při příští aktualizaci aplikace Bed Control získají zákazníci automaticky aktualizovanou verzi. Kromě aktualizace aplikace nemusejí vaši zákazníci podnikat žádné další aktivity. 

Funkce aplikace Bed Control

  • Polohování v oblasti zad a nohou
  • Simultánní pohony
  • Čtyři paměti poloh – pokud je výrobek podporuje
  • Zapínání a vypínání podsvícení lůžka
  • Sedm jazyků (angličtina, dánština, korejština, francouzština, němčina, španělština, italština)
  • Kompatibilita s adaptérem Bluetooth® a pohony TWINDRIVE® TD4

Chcete si aplikaci Bed Control vyzkoušet? Stáhněte si ji pro systém iOS nebo Android. 

Nový design aplikace LINAK Bed Control zlepšuje její využitelnost Obchod s aplikacemi Apple Obchod Google Play


Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.