Kontaktujte nás zde
Novinky 31. května 2017

Představujeme LA33 – pohon středního výkonu

Mnoho výrobců nastavitelných aplikací používaných například v živočišné výrobě, mobilním zemědělství nebo průmyslové automatizaci důvěrné zná pohony LINAK LA14, LA25 a LA36. Nyní přichází nový člen rodiny pohonů, aby doplnil produktové portfolio společnosti LINAK pohonem středního výkonu.

Představujeme LA33 – pohon středního výkonu

Společnost LINAK uvedla nový výkonný pohon. Elektrický lineární pohon LA33. Základem tohoto pohonu středního výkonu je 35 let specializovaných poznatků shromážděných společností LINAK. Pohon LA33 nalezne dokonalé uplatnění tam, kde nemají malé pohony dostatek výkonu nebo v situacích, kdy jsou velké pohony zbytečné.

Jako výrobci strojů pro náročné prostředí nepochybně chápete strategii programu LINAK v oblasti robustních pohonů a rozumíte, proč zde pohony LA33 nacházejí tak skvělé uplatnění.

Sdílejí tytéž funkce a možnosti
Pohony LA33 sdílejí tytéž výhody a funkce všech robustních servopohonů LINAK.
Součástí vašeho řešení pohonů LA33 může být integrované řízení LINAK, Hallovy snímače pro relativní a absolutní zpětnou vazbu, proporcionální řízení rychlosti, přesné polohování díky analogové či digitální zpětné vazbě a řada dalších funkcí.

Chcete-li se dozvědět více o vlastnostech pohonů LA33, navštivte náš web věnovaný výrobkům LA33.

Důkladně testovány, stejně jako všechny produkty LINAK
Pohony LA33 jsou stejně jako ostatní pohony v témže programu chráněny krytím IP66/IP69K, takže dokáží odolávat silnému produ vody a obecně snášet nepříznivé prostředí po celou dobu své dlouhé životnosti.

Tato odolnost světové třídy je možná pouze díky intenzivní přípravné práci, rozsáhlým zkušenostem a samozřejmě přísnému testování před uvedením na trh. 

V případě dalších dotazů k pohonům LA33 kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.