Kontaktujte nás zde
Novinky 23. května 2017

Ovládací panely LINAK DPG – nový způsob nastavování výšky kancelářských stolů

Světlo světa spatří čtyři nové ovládací panely, jež jsou však víc než jen novou skupinou ovládacích panelů. V kombinaci s aplikací, která je k dispozici pro všechny příslušné platformy, se jedná o řešení, jež změní způsob používání výškově nastavitelných kancelářských stolů.

Ovládací panely LINAK DPG – nový způsob nastavování výšky kancelářských stolů

Během běžného pracovního dne všichni příliš dlouho sedíme a málo se pohybujeme. Jak však tuto obecnou výzvu uvést v život, aby se stala návykem v každodenním používání výškově nastavitelných stolů? Společnost LINAK se této globální výzvy chopila, aby učinila maximum možného v oblasti vývoje řešení pro budoucnost – řešení, jež uživatelům pomůže využívat výškově nastavitelné stoly intenzivněji a novým způsobem. 

Řešení – nová řada inovativních ovládacích panelů 
Provedli jsme důkladný výzkum a konzultovali odborníky v oblasti behaviorálního designu. Na základě získaných poznatků jsme vyvinuli řešení, díky němuž budou uživatelé své výškově nastavitelné stoly používat intenzivněji a novým způsobem.

Panel DPG s připomínánímŘešení nese název DPG – nová řada inovativních ovládacích panelů. Na základě průzkumu víme, že při používání výškově nastavitelného kancelářského stolu je nezbytný ovládací panel, jenž musí být:

  • Intuitivní
  • Motivační (upomíná uživatele)
  • Digitální

Řadu DPG tvoří čtyři ovládací panely, od jednoduchého modelu s pojezdem nahoru/dolů až po pokročilé verze se sofistikovanými funkcemi. Všechny čtyři ovládací panely DPG se intuitivně obsluhují, neboť se namísto tlačítky aktivují naklápěním, takže se na ně při polohování stolu nemusíte dívat. Intuitivnější ovládání snad ani neexistuje. 

Výzkum dokazuje, že připomínání změny polohy během pracovního dne vede ke zvýšenému využívání funkcí stolu. Upomínky jsou tedy do tří ze čtyř ovládacích panelů DPG integrovány s využitím světelné signalizace a/nebo zobrazením připomenutí v aplikaci. 

Digitální znamená, že aplikace je k dispozici pro několik platforem. Do tří ze čtyř našich ovládacích panelů DPG je integrována technologie Bluetooth®. Připojte se k aplikaci Desk Control™ a otevře se vám nepřeberné množství možností.

Ovládací panely LINAK DPG – nový způsob nastavování výšky kancelářských stolů

Synchronizace mezi platformami
Unikátní a inovativní je skutečnost, že všechna data jsou samozřejmě mezi různými platformami synchronizována. To znamená, že změníte-li nastavení v aplikaci v telefonu, aktualizuje se automaticky v počítači i v samotném panelu.

DPG je mnohem více než jen nový ovládací panel. Jedná se o platformu nekonečných možností funkcí, ačkoli působivou řadou standardních funkcí disponuje již od počátku. Změní způsob polohování a využívání výškově nastavitelných kancelářských stolů.

Aplikace Desk ControlJednoduchý panel DPG1K Pokročilé verze panelů DPG s důmyslnými funkcemi

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.