Kontaktujte nás zde
Novinky 11. dubna 2017

Vyšší komfort a efektivita s novou klávesnicí ACK3

Ve světě čelícím obrovským budoucím zdravotním výzvám s výrazným omezením početního stavu nemocničního personálu a nárůstem počtu osob vyžadujících péči hrají čas a efektivita podstatnou roli. S ohledem na tuto skutečnost jsme vyvinuli nové ošetřovatelské ovládací klávesnice (ACK3)!

Vyšší komfort a efektivita s novou klávesnicí ACK3

Dvojitý lůžkový ovladač pro větší svobodu a efektivitu
ACK3 je dvojitý lůžkový ovladač tvořený klávesnicí pro ošetřovatele a pacienta. Instaluje se do bočnic nemocničních lůžek. Pro pacienta toto řešení představuje vyšší komfort a svobodu díky možnosti ovládání základních funkcí lůžka bez nutnosti podpory sestry. Zvýšení nezávislosti pacienta optimalizuje čas a efektivitu ošetřovatelů.

Intuitivní ovládání se skvělými možnostmi nastavování
Kromě vysoké kvality nabízí spolehlivý lůžkový ovladač ACK3 až 15 tlačítek a 7 diod. Ošetřovatelé tak získají plnou kontrolu nad veškerými funkcemi lůžka včetně kritických polohovacích funkcí a správného polohování v případě nouzových událostí, např. CPR. 

Ovladač ACK3 charakterizuje velmi intuitivní design pro pacienty i ošetřovatele s možnostmi přizpůsobení konkrétním potřebám. Díky klávesnicím integrovaným do bočnic mohou být kabely skryty, což usnadňuje čištění a omezuje riziko poruchy lůžka vinou skřípnutí kabelů.

Chcete-li získat více informací o ovladači ACK3 a výhodách, jež může vašim aplikacím poskytnout, neváhejte kontaktovat společnost LINAK.

Ovladač ACK3 je součástí filozofie Care for Tomorrow Today™  společnosti LINAK.


Care For Tomorrow Today