Kontaktujte nás zde
Novinky 4. dubna 2017

Široká škála bezdrátových ručních ovladačů pro komfortní lůžka LINAK

Portfolio bezdrátových ručních ovladačů LINAK pro polohovatelná komfortní lůžka se rychle rozrůstá. Využijte technologii Bluetooth® a funkce jako jsou podsvícení tlačítek, paměť a funkce svítilny.

Široká škála bezdrátových ručních ovladačů pro komfortní lůžka LINAK

Široká škála ručních ovladačů pro komfortní lůžka
Společnost LINAK nedávno představila ruční ovládání HC30. Toto zařízení obohacuje široké portfolio produktů pro bezdrátové ovládání polohovatelných komfortních lůžek. Bohatství velikostí, designů a funkcí chce výrobcům nábytku pomáhat vytvářet přesně taková lůžka, jaká jejich zákazníci požadují. 

Ruční ovládání je jednou z mála technických součástí polohovatelného komfortního nábytku, s nimiž koncoví uživatelé dennodenně manipulují. Pro řadu osob je vlastně tou nejdůležitější součástí vytvářející celkový dojem. Společnost LINAK proto design neustále vylepšuje, a vyvíjí nová ruční ovládání pro komfortní lůžka. 

Uvědomujeme si, že funkčnost, design a vzhled kráčí ruku v ruce. Velikosti a barvy se liší podle celkového designu lůžka a počet tlačítek na ručního ovládání odráží rozsah funkcí požadovaných pro daný typ komfortního lůžka

Náš sortiment ručního ovládání pro komfortní lůžka nabízí kombinaci funkcí, mezi něž patří:

  • Bezdrátové ovládání prostřednictvím technologie Bluetooth™ – volný pohyb bez zamotávání kabelů
  • Pryžová zadní strana – usnadňuje úchop a držení ručního ovládání
  • Integrovaná kovová deska pro snadné magnetické upevnění k lůžku
  • Podsvícení tlačítek – skvělá orientace uživatelů ve tmě
  • Paměť – k uložení preferovaných poloh
  • Funkce svítilny – pomůže k orientaci v noci
  • Další možnosti – pohony k polohování v oblasti krku a nohou

Více podrobností o bezdrátových ručních ovládáních od společnosti LINAK – HB10 Wireless , HC05 Wireless, HC10 Wireless, HC20 Wireless a HC30 Wireless naleznete v našem produktovém přehledu ručních ovládání.