Novinky 6. července 2020

Hlasové ovládání pro komfortní lůžka rozšiřuje nabídku produktů pro chytré domácnosti

S řešením kompletního hlasového ovládání polohovatelných komfortních lůžek pomáhá společnost LINAK výrobcům a značkám lůžek vstoupit do budoucnosti automatizace domácností. Obsaženo je vše potřebné a řešení je navrženo s ohledem na snadné nastavení výrobcem i spotřebitelem.

Automatizace domácnosti a hlasové ovládání jsou dva klíčové prvky v současnosti snad nejrychleji rostoucího trendu „chytrých domácností“. Hlasem lze ovládat prakticky veškeré funkce: od vytápění a větrání až po osvětlení, zamykání dveří či zapnutí hudby. Vývoj v této oblasti určují dva hlavní hráči na trhu – společnosti Google a Amazon. Společnost LINAK® nová a inovativní řešení přirozeně podporuje.

Hlasové ovládání produktů v domácnostech se stává novým standardem. Obsluha je jednoduchá a efektivní – interakci s výrobky nemusí uživatelé věnovat přílišnou pozornost.

Začlenění komfortních lůžek do prostředí chytrých domácností
Vyvinuli jsme komplexní balíček hlasového ovládání typu vše-v-jednom pro budoucí projekty polohovatelných komfortních lůžek. Balíček obsahuje modul LINAK Wi-Fi, přizpůsobenou aplikaci, cloudové řešení a sadu dovedností/akcí (příkazy závisí na dané značce).

Možná vše vypadá poněkud složitě, avšak začít můžete docela snadno. Balíček vše-v-jednom obsahující modul LINAK® Wi-Fi, cloudové nastavení, řadu dovedností/akcí připravených k použití a přizpůsobenou aplikaci můžete zahrnout do budoucích projektů polohovatelných lůžek. Budete-li potřebovat pomoc nebo se chcete přesvědčit na vlastní oči, stačí se zeptat – jsme tady pro vás!

Hands-free ovládání – pohodlné a přehledné
Kliky dveří a spínače světel tradičně ovládáme ručně. V inteligentních domácnostech však můžeme takové úkony řídit hlasem. Obyvatelé domu mohou během vaření například zapnout světlo nebo si při úklidu pustit hudbu.

S hlasovým ovládáním LINAK je to jednoduché Hlasový příkaz „Dobrou noc Alexo“ nastaví lůžko do polohy pro spánek. Koncept pohodlí se tak posouvá na vyšší úroveň a absence nutnosti pravidelného čištění obvyklých dálkových ovladačů či dotykových obrazovek výhody jen podtrhuje.

Udržujte moderní image značky
Přizpůsobená aplikace v balíčku umožní zobrazení vašich firemních barev či loga přímo v rozhraní aplikace – která se tak stane doslova vaší vizitkou. Aplikace přizpůsobená značce ladí s výrobkem a uživatelé si vaši značku automaticky spojí s kvalitou a novými technologiemi.

S řešením hlasového ovládání LINAK udržíte krok s trendy budoucnosti, podpoříte vlastní značku a uživatelům pomůžete změnit každodenní rutinní postupy a zlepšit kvalitu života. Pohodlí na povel.

Staňte se součástí technologické éry budoucnosti
Řada předních IT vývojářů pevně věří v budoucnost hlasového ovládání. Společnosti Microsoft, Apple a Sonos usilovně pracují, aby dohnaly náskok firem Google a Amazon, které jsou v této oblasti průkopníky1. Na nejlepší řešení se vynakládají miliardy dolarů a zdá se, že uživatelé trend hlasového ovládání vítají v Americe, Evropě i Asii.

Další informace o hlasovém ovládání a chytrých domácnostech naleznete v článku „Je čas propojit ložnice s konceptem chytré domácnosti“. Budete-li mít k řešení hlasového ovládání, k jeho integraci do komfortních lůžek či ke způsobu přizpůsobení aplikace nějaké dotazy, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

1 Již v lednu roku 2019 společnost Amazon prohlásila, že v USA prodala více než 100 milionů kusů hlasových asistentů „Amazon Echo“ a společnost Google odhaduje, že do konce roku 2020 po celém světě rozšíří 500 milionů svých chytrých reproduktorů.

Soubory

Představujeme hlasové ovládání polohovatelných lůžek

Chytré reproduktory dnes pronikají všude – ložnice nevyjímaje. Naše nabídka připojení zajistí konkurenceschopnost vašich lůžek do budoucna, podpoří vaši značku a koncovým uživatelům ulehčí každodenní postupy. Začněte s vylepšeními LINAK již dnes a staňte se vysněnými výrobci.

Zobrazit

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.