Novinky 23. června 2020

Vyberte si správný kontrolbox pro své zdravotnické aplikace

Potřebujete typ CA40, CO41 nebo CO71? Nový průvodce výběrem kontrolboxu pomáhá vývojářům a designérům polohovatelných aplikací ve zdravotnictví, aby předešli problémům a snadno nalezli správný kontrolbox k novému systému.

Ačkoli má většina kontrolboxů LINAK®  stejnou vnější podobu, obsahují hojnost různých funkcí a možností, díky nimž jsou odlišné a jedinečné. Některé nabízejí komunikaci OpenBus™, jiné disponují čtyřmi kanály, další zase podporují bezdrátovou technologii Bluetooth® – a tak můžeme pokračovat dál.

K usnadnění procesu vyhledávání správného řešení, jež bude pro vaši aktuální aplikaci optimální, jsme vytvořili jednoduchý interaktivní výběrový graf, jenž vám a vašim návrhářům či technikům umožní snadné procházení obsahu a nalezení kontrolboxu vyhovujícího vašim potřebám i požadavkům.

Tento nástroj nese název průvodce výběrem kontrolboxu LINAK. Možná to zní komplikovaně, avšak opak je pravdou. Naším cílem je usnadnění a urychlení procesu vývoje.

Budete-li mít dotazy týkající se průvodce výběrem, nebo technologie pohonů obecně, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.      


Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.