Novinky 2. června 2020

Zvedací sloupky LC3 jsou nyní k dispozici ve dvoustupňové verzi

Výrobci zdravotnických zařízení mají nyní k dispozici další výkonné možnosti pohybu. Nový dvoustupňový sloupek LC3 doplňuje řadu produktů pro náročné zvedání. Je stejně tichý, bezpečný i výkonný – ideální pro rentgenová zařízení, C-ramena či aplikace vyžadující vysokou hodnotu dynamického ohybového momentu.

V situacích vyžadujících štíhlý design a malé zástavbové rozměry je důležitý vysoký ohybový moment. Společnost LINAK® má připraveno ideální řešení. Výkonné zvedací sloupky LC3 nyní existují v trojstupňové i dvoustupňové verzi a výrobcům tak nabídnou mnohem více možností při navrhování polohovatelných aplikací pro zdravotnictví.

Stejné jako u trojstupňové sloupky LC3 – přesto však jiné
Nová dvoustupňová verze přináší stejně výkonné zvedací vlastnosti jako proslulá trojstupňová verze. Dvoustupňový sloupek LC3 však byl vyvinut pro aplikace vyžadující vysoký dynamický ohybový moment a štíhlý design.  Dynamický ohybový moment 2100 Nm sloupku v kombinaci s tlačnou silou až 6000 N poskytne spolehlivé řešení, jež snadno umístíte i do omezeného prostoru. S profilem o velikosti pouhých 146×146 mm se dvoustupňový sloupek ideálně hodí pro mnoho specializovaných aplikací, jako jsou zvedáky dentálních rentgenů, mamografické přístroje či různá zákroková křesla.

Příjemný zvuk pro pohodlí personálu a pacientů
Jedním z nejpozoruhodnějších aspektů sloupků řady LC je nízká a příjemná úroveň hluku. Dosažením hladiny hluku pod 50 dB a zaměřením na zvukovou kvalitu zajistíme vašim zákazníkům požitek z příjemného a mimořádně plynulého pohybu s pozvolným rozběhem i dojezdem a maximální pohodlí pro pacienty a ošetřující personál.

Výkon pro zajištění maximální účinnosti
Dvoustupňové sloupky LC3 se dodávají ve třech různých variantách, s tlačnou silou 4000 N, 5000 N a 6000 N (síla v tahu až 4000 N). V závislosti na konkrétní konstrukci můžete mít zástavbové rozměry v rozmezí 320 mm až 390 mm (vyšší hodnota se týká verze pro náročný výkon).

Obě verze mohou pracovat na podlaze i zavěšeny ze stropu a jsou tak ideálním řešením pro celou řadu aplikaci. V kombinaci s výkonným kontrolboxem CO71 systém nabídne vysokorychlostní pohyb a pokročilé možnosti paměti. Tím zajistí rychlé a snadné polohování, což v konečném důsledku zvýší efektivitu pracovních postupů.

Inteligentní vedení kabelů pro snadné čištění
Abychom optimalizovali čištění a co nejméně narušili celkový design aplikace, věnovali jsme vedení kabelů značné úsilí. Kabely jsou umístěny uvnitř sloupků a vybrat si můžete z více než 30 kombinací kabelů. Vedení kabelů – síťových, ručního ovládání, motoru nebo uzemnění profilu nikdy nebylo snazší.

Nový dvoustupňový zvedací sloupek LC3 LINAK zajistí výkonné zvedání s plynulým a nehlučným pohybem v moderních zdravotnických systémech. Tiché, bezpečné a výkonné.

Chcete-li se dozvědět více o dvoudílných zvedacích sloupcích LC3, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.