Novinky 7. dubna 2020

HB200 – bezdrátové ruční ovládání zdravotnického vybavení

Ke svým aplikacím pro zdravotnictví můžete nyní nabízet bezdrátové ruční ovládání. Nový a snadno čistitelný ovladač HB200 využijete zejména u lůžek v domácí péči, křesel pro dialýzu a zákrokových lůžek. Ošetřovatelům zajistí více prostoru k pohybu kolem pacienta a minimalizuje riziko zakopnutí o kabely.

Jistě to znáte z domova. Stále více domácích spotřebičů je vybaveno bezdrátovým ručním ovládáním. Ambulantní a domácí léčba se stává stále běžnější a rostou tak požadavky na ruční ovládání lůžek a dalších zdravotnických aplikací využívaných v domácích podmínkách.

LINAK® nyní nabízí ruční ovládání přizpůsobené této konkrétní situaci. HB200 je ergonomické, snadno čistitelné, lehké (98g) bezdrátové ruční ovládání – ideální pro všechny druhy lůžek v domácí péčí či sanatoriích a nejrůznější terapeutická křesla či zákroková lůžka.

Zlepšete pracovní prostředí ošetřujícího personálu
Prvním a nejviditelnějším přínosem pro zdravotnický personál je získání pracovního prostoru bez kabelů kolem pacienta. Minimalizuje se riziko zakopnutí a ošetřovatelé obecně ocení úplnou volnost při práci s pacienty.

Ovladač HB200 se dodává s 6–10 tlačítky podle toho, jaké funkce budete potřebovat. Všechna tlačítka jsou snadno rozpoznatelná a ovladatelná i poslepu. Zadní upevňovací háček zajistí uživateli optimální ergonomii a vyváženost při používání ovládače.

Snadné čištění a údržba
Ovladač HB200 s krytím IPX6 má hladké plochy a utěsněná tlačítka. Napájení zajišťuje standardní (knoflíková) baterie CR2032 . Je bezpečně skrytá za zadním víkem a lze ji rychle a snadno vyměnit. Nastane-li čas na výměnu, rozbliká se LED indikátor slabé baterie. 

Párování je jednoduché. Ovladač HB200 využívá technologii Bluetooth® BLE a spolupracuje s kontrolboxem CO71 LINAK®  OpenBus™a analogovým kontrolboxem CA63. Ovladač jednoduše položte vedle kontrolboxu, s nímž budete párovat, proveďte aktivaci klíčkovým magnetem LINAK® a stiskněte tlačítko 1. Jakmile bzučák kontrolboxu vydá zvukový signál a zablikají současně kontrolky LED ovladače HB200 a kontrolboxu, stiskněte znovu klávesu 1 a obě zařízení se spárují. Velmi snadné.

Chcete-li se dozvědět více o novém ručním ovladači HB200 nebo byste rádi získali informace o bezdrátovém řešení vašich zdravotnických aplikací, obraťte se na místní zastoupení společnosti LINAK® .

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.