Novinky 3. února 2020

Usnutí při sledování televize již není problém

Společnost LINAK® představuje zbrusu novou funkci „Sleep Timer“ v ručním ovládání HC40. Nová funkce se stane standardní součástí pokročilých verzí HC40 FRAME™ a HC40 TWIST™, spotřebitelům zajistí vyšší pohodlí a značkám lůžek propůjčí renomé poskytovatele dobrého spánku!

Většina z nás zná situace, kdy jsme v lůžku usnuli při sledování televize nebo při čtení knihy. Najednou se probudíme uprostřed noci, stále sedíme vzpřímeně, avšak s bolavým krkem či zády nebo se strnulýma nohama v důsledku několika hodin strávených v nezvyklé poloze.

Taková zkušenost není nijak nová. Vývoji nového ručního ovladače LINAK® HC40 předcházel komplexní průzkum mezi uživateli polohovatelných komfortních lůžek a řada odpovědí tento běžně známý scénář občasného usínání u televizoru zmiňuje.

Přizpůsobení skutečnému životu
Polohovatelná komfortní lůžka by samozřejmě neměla způsobovat uživatelům nepohodlí. Proto jsme navrhli příslušnou úpravu. Jedná se o časovač spánku, jenž se příliš neliší od časovače známého z televizních přijímačů. Podobně jako při nastavení televizoru, jenž se po uplynutí nastaveného počtu minut vypne, můžete nastavit i lůžko, aby se po určité době vyrovnalo do polohy pro spánek. Tuto funkci nazýváme „časovač spánku“*.

Nastavení je velmi snadné a nová funkce reaguje na všeobecné obavy uživatelů elektricky nastavitelných lůžek: „co kdybych vsedě usnul/a?“

Usnutí před televizorem již není problém
 

Spojte svou značku s dobrým nočním spánkem
Ruční ovladače LINAK® HC40 – HC40 FRAME™ a HC40 TWIST™ uchovávají či zvyšují povědomí uživatelů o značce pohodlí. Pokročilé modely obou verzí jsou standardně vybaveny „časovačem spánku“, což jistě zvýší hodnotu exkluzivní řady lůžek pro vaše zákazníky.

Spotřebitelé budou bezpochyby ochotni zaplatit za zlepšenou kvalitu spánku a faktor pohodlí zde sehrává roli hlavního prodejního argumentu. Budete moci nabídnout další vlastnost, kterou spotřebitel pokládá za skutečně hodnotnou. Víme to, neboť jsme se dotazovali uživatelů!

Staňte se značkou pohodlí, pomozte lidem zlepšit jakost spánku a v konečném důsledku i kvalitu života!

Verze HC40 TWIST™ Advanced i HC40 FRAME™ Advanced mohou zahrnovat funkci časovače spánkuVerze HC40 TWIST™ Advanced i HC40 FRAME™ Advanced mohou zahrnovat funkci časovače spánku .
 

*Časovač spánku vyžaduje aktivaci automatického pojezdu. 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.