Novinky 12. prosince 2019

Zjistěte, co si spotřebitelé skutečně myslí!

Zahájení projektu návrhu ovladače HC40 předcházelo dotazování velké skupiny uživatelů polohovatelných komfortních lůžek na jejich zvyky a preference. Dospěli jsme k následujícím zjištěním.

Při zahájení práce na vývoji ovladačů HC40 jsme se rozhodli pro spolupráci s designérskou agenturou a uskutečnění nejrozsáhlejšího uživatelského průzkumu, jaký byl kdy v souvislosti s produktem LINAK proveden. Bylo přitom prozkoumáno několik analýz lidského chování, uskutečnilo se mapování zájmových oblastí (heat-maps) a proběhlo několik uživatelských testů. V rozsáhlém průzkumu jsme ve dvou skupinách po pěti stech aktuálních a potenciálních koncových uživatelů položili účastníkům řadu otázek týkajících se nejrůznějších oblastí: od příjmu, každodenních zvyklostí a obecných designových preferencí až po konkrétní očekávání související s potenciálním nákupem komfortního lůžka. Finální výsledek: Přes 1 500 stránek solidní zpětné vazby.

Obsah jsme zestručnili a představili jej v podobě 7 užitečných tipů pro návrháře finálních výrobků.

S názory spotřebitelů se můžete seznámit zde.

Zdroje: Průzkum LINAK provedený společností Artlinco A/S. & Christian Jantzen, AAU, Pankseep and Artlinco A/S.

Více podrobností o verzi Standard nebo Advanced naleznete na webu věnovanému ovladačům HC40: Vytvořeno podle vašich přání.

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.