Novinky 10. prosince 2019

Více možností pro polohovatelná komfortní lůžka

Vzrostl počet alternativ vytváření polohovacích řešení pro komfortní lůžka. Společnost LINAK® představila elegantní, a přitom vysoce výkonný samostatný pohon LA18 IC. Účelem těchto pohonů je podpořit výrobce lůžek se systémy samostatných pohonů a potřebou obohatit polohování lůžek o dodatečný výkon nebo celkově integrovanější funkce.

Nedávné rozšíření produktového portfolia společnosti LINAK® pro komfortní nábytek přineslo najednou hned několik nových možností.

Lineární pohon LA18 IC (Integrated Controller) umožňuje obohacení konstrukce lůžka o dodatečný výkon a někteří výrobci dokonce rozšíří portfolio produktů o nové designy lůžek.

Dodatečný výkon, pokud jej potřebujete
Při výrobě polohovatelných komfortních lůžek s pohony LINAK® využívají návrháři v Evropě obvykle především duální pohony TWINDRIVE® TD4 a TD5. Oba typy mají integrované řízení (technologie IC) umožňující konstruktérům vytvářet lůžka řešená jako kompaktní a diskrétní polohovací systémy.

Systém přitom stále nabízí funkce, jako je například podsvícení lůžka, masážní motor a možnost ovládání lůžka pomocí bezdrátových jednotek – ručním ovladačem HC40 nebo aplikací v telefonu.

Pohony LA18 IC Advanced a LA18 IC StandardPohony LA18 IC Advanced a LA18 IC Standard
 

S nárůstem hmotnosti konstrukce při vývoji lůžek jsme však zjistili, že duální pohony někdy nestačí. Proto jsme produktové portfolio obohatili o pohony LA18 IC!  S těmito pohony vytvoříte systém sestávající z řady výkonných samostatných pohonů s výkonem v tlaku až 6 000 N, aniž byste museli hledat místo pro kontrolbox.


Snadná montáž: nacvakávací zadní úchyt
Pohon LA18 IC je vybaven volitelným nacvakávacím zadním úchytem (Ø 33,8 mm) umožňujícím rychlé a snadné připevnění k rámu lůžka. Integrovaná technologie Bluetooth® Low Energy technology (BLE) umožňuje využívat množství skvělých funkcí dostupných v našem nejnovějším ručním ovládání: HC40 FRAME™ nebo HC40 TWIST™.


Logo nízké hlučnosti

Nízká hlučnost robustních konstrukcí lůžek
Navzdory vysokému výkonu pracují pohony LA18 IC tiše a plynule

 

Chcete-li získat více informací o tom, jak mohou nejmodernější technologie elektrických pohonů vylepšit design vašich komfortních lůžek, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK®

 
LA18 IC Advanced LA18 IC Standard

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.