Novinky 28. listopadu 2019

Přizpůsobená aplikace Bed Control prosazuje a podporuje vaši značku

Přitáhněte více pozornosti k své značce nebo značce vašeho zákazníka prostřednictvím přizpůsobené aplikace LINAK® Bed Control. Stačí několik jednoduchých kroků a vaše značka bude mnohem viditelnější všude, kam lůžka dodáváte.

Představte si, že při každém nastavování polohy komfortního lůžka s aplikací Bed Control uvidí zákazníci vaše logo a firemní barvy. K získání širších informací vašem výrobku pak budou přesměrováni na váš web.

Všem zkrátka bude jasné, kdo lůžko vyrobil a kdo odpovídá za nabízený komfort. Tyto výhody vám společnost LINAK zprostředkuje v několika jednoduchých krocích. Avšak je toho ještě víc!

Přizpůsobte aplikaci k propagaci vlastní značky
Aplikace Bed Control ve firemních barvách a se zobrazeným logem pomáhá výrobcům a majitelům značek prosazovat značku a činí z vašich komfortních lůžek ještě jedinečnější produkty. Možnosti přizpůsobení zahrnují:

  • Integraci vašeho loga: Změňte logo v designu aplikace
  • Vlastní barvy: Změňte barvu pozadí
  • Přidání odkazu na váš web: Nabídka „O aplikaci“ obsahuje dvě části, v nichž jsou uloženy informace o produktu a podpoře. Na webu zvolíte, nač chcete odkazovat

Nejnovější aktualizace aplikace Bed Control obsahuje několik nových vlastností a obohacuje řadu funkcí, které jsou již součástí ručního ovladače s bezdrátovou technologií Bluetooth® společnosti LINAK.

Jedná se například o podporu v aplikaci a průvodce řešením problémů. Tyto funkce uživateli usnadní nastavení lůžka a propojení vaší značky s intuitivním a vysoce kvalitním produktem.  Proč je to tak skvělé?

  • Uživatelé si nejběžnější problémy vyřeší okamžitě – provázeni krok za krokem
  • Značky tím minimalizují počet požadavků na podporu

Je to doslova tak: Pomoc na dosah ruky!

Nabídněte uživatelsky přehledný design
Zkrátka a dobře: S nejnovější verzí aplikace Bed Control jsme rozšířili stávající funkčnost a přidali nové funkce – například tichý budík a volič lůžka – aniž bychom jakkoli omezili intuitivní a uživatelsky příjemný vzhled.

Další specifikace aplikace naleznete v článku „Nový design aplikace LINAK Bed Control zlepšuje její využitelnost“. Design aplikace si nyní můžete sami přizpůsobit.

Přizpůsobená verze aplikace LINAK Bed Control
 

Jak začít?
K prezentaci vlastní značky stačí provést několik jednoduchých kroků. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK .


Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.