Novinky 21. listopadu 2019

Pohled do zákulisí vývoje HC40: inovativní ruční ovládání

V návrhu nového ručního ovladače LINAK HC40 nebylo nic ponecháno náhodám, míněním inženýrů, vrtochům obchodníků ani osobním preferencím designérů. Vše je založeno na faktech, reakcích uživatelů a zdokumentovaném lidském chování. Seznamte se s některými osobnostmi podílejícími se na vzniku ovladačů řady HC40, a zjistěte, co stojí za vytvořením inovativního designu.

Při navrhování produktů se nejedná jenom o funkce. Moderní technický přístup vyžaduje i hodnotný design – a naopak. Důkazem je nové ruční ovládání HC40 pro komfortní lůžka, kde zkušení designéři ze společnosti LINAK úzce spolupracovali s našimi techniky a externími designovými konzultanty, aby vytvořili kýženou konstrukci ovladače HC40 – v podstatě vlastně konstrukce dvě. Obě verze se opírají o fakta. Spoustu faktů!

Důkladně jsme prozkoumali hned několik analýz lidského chování, zmapovali řadu zájmových oblastí (heat-maps), uskutečnili jsme několik uživatelských testů a zorganizovali rozsáhlý průzkum mezi uživateli ve vztahu k tomuto produktu LINAK.

Cílem bylo vytvoření nového typu ručního ovládání, jež by vyniklo a možná dokonce i změnilo poměry na trzích.

Søren Xerxes Frahm ze společnosti Artlinco® poukazuje na jeden z mnoha modelů použitých k analýze dat z průzkumuSøren Xerxes Frahm ze společnosti Artlinco® poukazuje na jeden z mnoha modelů použitých k analýze dat získaných od více než 1 000 respondentů.
 

Přečtěte si celý příběh, jak jsme tohoto ambiciózního cíle dosáhli. Jak se technika a design propojily, aby vytvořily dokonale uživatelsky funkční a estetický výsledek.

Více informací o ručních ovladačích HC40 naleznete na webu linak.com/hc40 . 

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.