Novinky 31. října 2019

HC40: Osvětlení podlahy při opuštění lůžka pro zvýšení pohodlí uživatelů

Funkce svítilny aktivované zatřesením, integrovaná do verzí Advanced ovladače HC40, je jen jedním ze způsobů, jímž může světlo používání ovladače ještě více zpříjemnit. Zjistěte, jak se může inovativní využití osvětlení stát důležitou a nedílnou součástí uživatelského obohacení ovladačů řady HC40. Jedná se o podsvícení tlačítek, osvětlení displeje a další podobné funkce.

S příchodem smartphonů jsme všichni pocítili výraznou změnu. Naše potřeba ovládat více funkcí překročila možnosti jednoúčelových zařízení. Tato změna se promítla i do dalších oblastí našeho každodenního života: od dálkových ovladačů žárovek v domě až po zábavní systémy. Stranou nezůstal ani náš obor, kde spotřebitelé od ručního ovládání polohovatelných lůžek očekávají více funkcí.

Z našeho rozsáhlého průzkumu vyplývá, že zákazníci by v ručním ovládání uvítali UŽITEČNÉ funkce. Věříme, že naše ovladače HC40 FRAME™ Advanced a HC40 TWIST™ Advanced přinášejí potřebnou rovnováhu.

Je to snadné – stačí zatřást!
Funkce svítilny se v ručním ovládání obvykle zapíná dodatečným tlačítkem. A co kdyby zde tlačítko nebylo? Co kdybychom vzhled ručního ovládání učinili designově ještě čistším a uživatelsky pohodlnějším ? Výsledkem těchto úvah je funkce svítilny aktivovaná zatřesením, která je začleněna do ručních ovladačů HC40 Advanced.

 

Přečtěte si celý článek na našem webu a zjistěte, které další prvky jsme zvolili k osvětlení.

Na webové adrese www.linak.com/hc40 získáte další obecné informace o ručních ovladačích řady HC40.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.