Novinky 22. října 2019

3D konfigurátor je nyní k dispozici pro šest pohonů LINAK

K podpoře urychlení procesu návrhu můžete nyní vykreslit podrobné 3D obrázky pohonů LINAK® LA12, LA14, LA25, LA33, LA36 a LA37. Přejděte k 3D online konfigurátoru a přizpůsobte si své pohony LINAK.

S 3D konfigurátorem si přizpůsobíte pohony LINAK modelových řad LA12, LA14, LA25, LA33, LA36 a LA37 tak, aby přesně odpovídaly vašim potřebám. Nakonfigurujte si například délku zdvihu, zadní úchyty nebo oka pístnic. Vytvářejte bez omezení 3D obrázky, zjistěte, co ve vaší aplikaci zafunguje nejlépe a stáhněte si technické listy k produktům, abyste mohli své specifikace ověřit.

Společnost LINAK se snaží zákazníkům maximálně pomoci zkrátit čas strávený ve fázi návrhu a implementace pohonu LINAK do průmyslového strojního zařízení. 3D konfigurátor je řešení vytvořené speciálně pro tento účel. Soudě podle předchozí úspěšnosti věříme, že rozšíření nabídky pohonů dostupných ve 3D konfigurátoru bude pro naše zákazníky velkou pomocí.

Snadný přístup k 3D konfiguraci
3D konfigurátor je snadno dostupný na webu LINAK. Vyhledejte konkrétní pohon a příslušnou záložku pro 2D/3D.

3D konfigurátor podporuje následující pohony:
LA12, LA14, LA25, LA33, LA36 a LA37

Potřebujete více informací?
Jestliže požadujete specifikace pro jiné pohony LINAK, potřebujete-li pomoc s určitým kódem produktu nebo hledáte informace o rychlém objednání standardních produktů, obraťte se na místní pobočku LINAK.

3D konfigurátor s pohonem LA36
 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.