Novinky 16. září 2019

Nový kontrolbox CA63 – nejlepší kombinace analogové a digitální technologie

Společnost LINAK nyní výrobcům OEM vyrábějícím nastavitelné zdravotnické vybavení s pokročilejšími funkcemi (paralelní pohon, ochrana proti kolizi a paměti polohy) nabízí kontrolbox s rozhraním Bluetooth®.

LINAK® představuje zbrusu nový analogový kontrolbox CA63 pro širokou škálu polohovatelného zdravotnického vybavení. Dodává se ve shodném montážním provedení a s velikostí jeho sourozence řady OpenBus™ – modelu CO61. Oproti produktové řadě CO však nabízí i další možnosti.

Získejte vyšší flexibilitu při navrhování aplikací
Model CA63 je jasnou volbou například pro výrobce OEM požadující systém pohonů s možností integrace a zahrnutím například vlastního ručního či nožního ovládání. Analogový vstup usnadní používání ručního ovládání LINAK® (nebo vašeho vlastního) a mikroprocesor zajistí ovládání kontrolboxu CA63 řadou různých způsobů. Například přímo analogově se čtyřmi kanály nebo přidáním několika pokročilých funkcí pomocí téhož ručního ovládání – provedením jen několika změn v softwaru! 

Bezdrátová technologie Bluetooth® nabízí řadu nových možností
Kontrolbox CA63 je vybaven funkcí Bluetooth pro bezdrátový provoz. Systém LINAK lze nyní ovládat pomocí bezdrátového ručního nebo nožního ovládání. Můžete dokonce zkombinovat kabelové i bezdrátové ovládání současně.

Užijte si osvědčené funkce
Nový analogový kontrolbox nabízí řadu stejných výhod v aspektu výkonu, bezpečnosti a omyvatelnosti, jaké znáte u kontrolboxů řady CO, např. CO61 a CO71. Dodává se se stejným 200W zdrojem SMPS jako u modelu CO61 a nabízí stupeň krytí třídy IPX6 Washable DURA™. Kromě zajištění běžného plynulého pohybu vyhoví tento kontrolbox veškerým nárokům na produkty LINAK týkající se snadné instalace a jednoduché montáže. Začleněním jednotky Port Junction PJ2 můžete kontrolboxem CA63 ovládat až šest obsazených kanálů.

Chcete-li se dozvědět více o novém analogovém kontrolboxu CA63 pro moderní lékařské vybavení, rádi vás přivítáme na místní pobočce společnosti LINAK®

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.