Novinky 10. září 2019

Vylepšete design stolu – představujeme sloupky DL PLUS™ s neviditelnými kluznými bloky

Výrobci nastavitelných kancelářských stolů mají nyní ve fázi navrhování ještě více možností. Společnost LINAK představuje verzi oblíbeného zvedacího sloupku DL6 s neviditelnými kluznými bloky, označovanou jako DL6 PLUS. Čistý design propůjčí stolům exkluzivní vzhled.

Čistý design je při vytváření nastavitelných kancelářských stolů nebo nábytku pro zasedací místnosti dominantním prvkem. Společnost LINAK proto nyní nabízí optimalizovanou designovou možnost pro zvedací sloupky.

Toto řešení nazýváme DL PLUS™.

Jedná se o zvedací sloupky LINAK® s neviditelnými kluznými bloky, díky nimž profily sloupků vypadají hladší a designově čistší. Vaši designéři tak získají možnost vyhovět náročným zákazníkům požadujícím špičkové produkty.

Další rozšíření možností zvedacích sloupků DL
DL PLUS je další možností nabídky v rozsáhlém portfoliu zvedacích sloupků DL. Poprvé se stane součástí velmi oblíbeného zvedacího sloupku DL6, který je nyní k dispozici v 7 variantách: DL6 Standard, DL6 IC (Integrated Controller), DL6 s bench přírubami nebo s rybinovými přírubami, DL6 PIEZO™, 1200N verze pro pracoviště s vysokou zátěží a nově pak model DL6 PLUS.

Ikona Plug & Play

Plug and Play™ – všechno do sebe zapadá
Nové sloupky DL6 PLUS jsou stejně jako všechny zvedací sloupky DL navrženy ve standardu Plug & Play, takže jsou kompatibilní téměř se všemi výrobky produktové řady DESKLINE®. Znamená to, že při začleňování DL PLUS do svého katalogu můžete být bez starostí. Všechno do sebe zapadá a hladce funguje.

 

Chcete-li se dozvědět více o DL PLUS nebo se budete chtít seznámit s možnostmi systémů pro stoly, obraťte se na místní zastoupení společnosti LINAK®.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.