Novinky 4. července 2019

Sdílení znalostí o pohonech na novém vzdělávacím portálu

Hledáte podrobnější poznatky o elektrických lineárních pohonech a chtěli byste lépe poznat poměrně složitou a bohatou technologii pohonů pro průmyslové využití? Máte štěstí. Představujeme zbrusu nový portál Actuator Academy™, jenž otevírá brány k bohatství znalostí o konstrukci pohonů.

Nyní se můžete podrobně obeznámit s veškerými aspekty kvalitních průmyslových pohonů a souvisejících technologií. Nově vytvořenou platformu „Actuator Academy™“ tvoří knihovna videí a informací vysvětlujících funkci hlavních dílů a jejich vliv na výkon lineárních pohonů. Na portálu se dozvíte více o inteligentním řízení a testování průmyslových pohonů. Dále získáte řadu tipů na aspekty, jimž je třeba při hledání vhodného řešení elektrického pohybu věnovat pozornost.

Slavíme 40. výročí průmyslových řešení pohybu
Společnost LINAK vyrábí elektrické pohony pro průmyslové stroje po celém světě již 40 let. Rádi bychom se s vámi o některé poznatky nahromaděné v průběhu let podělili. Na oslavu našeho výročí jsme se proto rozhodli spustit portál Actuator Academy.

„Jestliže se zajímáte o technologii a chtěli byste rozšířit své znalosti v oblasti řešení elektrických pohonů, je toto místo určeno právě pro vás“, říká Morten Junker, ředitel divize LINAK® TECHLINE®

„Portál by vás však mohl také zaujmout, pokud hledáte řešení elektrického pohybu pro určitou aplikaci. Získáte tak náskok v rozhodovacím procesu.“

Kromě sdílení znalostí a zvyšování povědomí o technologii servopohonů na tomto portálu Morten Junker také doufá, že informace inspirují mladé techniky k dalšímu rozvoji elektrického pohybu. 

Portál svou knihovnou znalostí neustále rozšiřuje
Portál Actuator Academy se otevírá s nabídkou různorodého obsahu od brzd pohonů či spojek až po konstrukci stejnosměrných motorů a závitových tyčí. Podle Mortena Junkera je to však jen začátek.

LINAK Actuator Academy – logo

„Otevřeli jsme knihovnu videí a informací vysvětlujících funkci některých hlavních součástí moderního elektrického lineárního pohonu. Naším cílem však je neustále přidávat další materiál.
Máme toho hodně co říct“
, uzavírá pan Junker.

Vítá vás platforma LINAK® Actuator Academy pro průmyslové pohony.

 

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.