Novinky 12. června 2019

Uvedení nového ručního ovládání LINAK HC40

Zmeškali jste uvedení produktu? Na veletrhu 2019 Interzum v německém Kolíně nad Rýnem představila společnost LINAK zcela novou řadu ovladačů pro systémy komfortních lůžek. Ovladače HC40 se setkaly s nesmírně pozitivní odezvou a uživatelsky orientovaný design může zcela změnit stávající tržní standardy.

Modely jednotek nesou název HC40 TWIST™ a HC40 FRAME™. Dvě jedinečné konstrukce, každá ve verzi Standard a Advanced, tvoří kompletní nabídku nových ručních ovladačů LINAK® k zajištění snadného polohování základních i pokročilých lůžkových systémů.

Řada HC40 byla představena na veletrhu 2019 Interzum v německém Kolíně nad Rýnem s nebývale pozitivní odezvou. Mnoho položených otázek se dotýkalo kolosálního množství práce, která oběma designům předcházela.

Vše začalo rozsáhlým průzkumem mezi uživateli
Uvědomujeme si, že náš úspěch závisí na zpětné vazbě od uživatelů a odezvách zákazníků. Proces vývoje ručního ovládání HC40 proto začal rozsáhlým průzkumem mezi uživateli. Kombinací se znalostí trhu jsme dospěli k vytvoření řady ručních ovladačů, jež představují mnohem vyšší standard díky shromáždění podnětů od koncových zákazníků a díky možnostem přizpůsobení a vlastního nastavení komfortního nábytku obecně.

Ovladače byly „vytvořeny podle vašich přání“ – a jsou zcela odlišné od všech, jaké jste dosud viděli!

Ovladače řady HC40 byly návštěvníky nadšeně přijaty. Na veletrhu Interzum jsme se přesvědčili, že tvrdá práce se vyplácí. Ovladače řady HC40 byly návštěvníky nadšeně přijaty.
 

Chcete-li získat více informací, přečtěte si oficiální zprávy z uvedení a navštivte web věnovaný ovladačům HC40 na adrese: www.linak.com/hc40.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.